10.Urodziny Kina Helios w Galerii Alfa

10.Urodziny Kina Helios w Galerii Alfa

Kino Helios  w Galerii Alfa w Białymstoku zaprasza 14 października do wspólnego świętowania 10. Urodzin Kina. Już od 10 lat kino to wzrusza, bawi i przyprawia o dreszczyk emocji młodszych i starszych widzów.

Taki okrągły jubileusz warto świętować w doborowym towarzystwie – dlatego Kino Helios w Galerii Alfa zaprasza widzów do odwiedzenia kinowych sal w ten wyjątkowy dzień. Zwłaszcza, że urodzinowa niedziela (14.10) pełna będzie niespodzianek.

Na miłośników polskiego i zagranicznego kina czeka Test z wiedzy o filmach – do wygrania m.in. roczny bilet do kina. W holu kina ustawione zostanie Filmowe Koło Fortuny przy którym również będzie można sprawdzić swoją wiedzę filmową i wygrać upominek.

Nudzić nie będą się też milusińscy. Nie zabraknie konkursów, zabaw i animacji na kinowym holu. Będzie można również zrobić pamiątkowe urodzinowe zdjęcie i skosztować urodzinowego tortu.

Do tego premierowe seanse z „Hotelem Transylwania 3” i wyczekiwaną komedią Marka Koterskiego „7 uczuć”.

Co ważne w dniu świętowania urodzin bilet w Kinie Helios w Galerii Alfa kosztować będzie 17 zł*!
*Do biletów na filmy 3D należy doliczyć dopłatę okularową w wysokości 3 zł.

Szczegóły urodzinowych atrakcji:

TEST WIEDZY O FILMACH – 14 PAŹDZIERNIKA GODZ. 14:00

Jeśli interesujesz się kinem, często oglądasz filmy, znasz przynajmniej kilkanaście nazwisk aktorów i reżyserów. W nocy śnisz sny razem z napisami końcowymi, to znaczy, że jesteś kinomanem i ten test jest właśnie dla Ciebie. Test dotyczyć będzie filmów z ostatniej dekady, będą wspaniałe nagrody i dużo wspomnień a dla osłody tort urodzinowy.

Wszystkie szczegóły konkursu oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Kina Helios Galeria Alfa.

Nagrodami w Teście Wiedzy o Filmach są:

1. Za zajęcie pierwszego miejsca: Samsung Tab A 10.1 SM_T580 ufundowany przez Samsung Brand Store + kosz pełen przysmaków marki Z Podlaskiej Spiżarni ufundowany przez Polską Grupę Sklepów Spożywczych Chorten
2. Za zajęcie drugiego miejsca: Roczny bilet do kin Helios w Białymstoku (szczegóły korzystania z biletu w regulaminie konkursu) + kosz pełen przysmaków marki Z Podlaskiej Spiżarni ufundowany przez Polską Grupę Sklepów Spożywczych Chorten
3. Za zajęcie trzeciego miejsca: 2 sztuki Gift Card o wartości 200 zł każda od Wyjątkowy Prezent + kosz pełen przysmaków marki Z Podlaskiej Spiżarni ufundowany przez Polską Grupę Sklepów Spożywczych Chorten

ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE:

W godzinach 10:00-17:00 w holu Kina Helios w Galerii Alfa wspaniałą zabawę dla najmłodszych zapewnią animatorzy z Ogarnij Bazę

  • Malowanie buziek
  • Skręcanie kolorowych balonów
  • Zamykanie w gigantycznej bańce mydlanej
  • Kolorowe „przebieranki” do zdjęcia ze ścianki
  • Klocki z patyczków
  • Bajkowe postacie

PONADTO W HOLU KINA CZEKAĆ BĘDZIE:

  • Filmowe Koło Fortuny czyli możliwość sprawdzenia filmowej wiedzy, dla każdego uczestnika zabawy przygotowane będą upominki.
  • Fotobudka od firmy „Tylko Raz” w której będzie można wykonać bezpłatne pamiątkowe urodzinowe zdjęcie
  • Pyszny tort urodzinowy przygotowany przez „Słodko” Pracownia Tortów Karolina Kuzioła

FILMOWE PREMIERY URODZINOWE!

„Hotel Transylwania 3”

Bohaterowie upiornej komedii powracaj!
Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

„7 uczuć” reż. Marek Koterski

Adaś Miałczyński powraca na ekrany kin w najnowszym filmie Marka Koterskiego.
Strach, złość, smutek, radość, wstręt, zazdrość, wstyd. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji. W filmie wystąpi plejada gwiazd. Poza Michałem Koterskim, który wcieli się w rolę Adasia Miauczyńskiego, w „7 uczuciach” zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Bogdańską, Gabrielę Muskałę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, czy wcielających się w postaci rodziców Miauczyńskiego – Adama Woronowicza i Maję Ostaszewską.

PARTNERZY URODZINOWEJ ZABAWY:

Materiały Organizatora.

Share

Recommended Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *