46. Białostocki Czwartek Social Media

46. Białostocki Czwartek Social Media

Już w najbliższy czwartek odbędzie się kolejne spotkanie pt. 46. Białostocki Czwartek Social Media. Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa.

Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

Prelegenci najbliższego spotkania to:

Ewelina Gorbacz – na co dzień odpowiada za dział video oraz kanał YouTube w firmie DrTusz. To właśnie ją możecie zobaczyć po drugiej stronie monitora, kiedy szukacie drukarkowych porad w serwisie YouTube. Po pracy też nie narzeka na brak zajęć. Realizuje się organizując eventy: Białostockie Czwartki Social Media, a także A.I. meetup Białystok. Jest absolwentką I edycji Marketingu Internetowego na Studia Podyplomowe Wydział Informatyki PB. Temat prezentacji: YouTube jak drukowany – kilka słów o video marketingu

Tomasz Misiukiewicz – Od ponad 10 lat zajmuje się komunikacją wizualną i reklamową. W 2013 roku dołączył do warszawskiego oddziału sieciowej agencji VML. Tu, jako Creative Group Head zarządzał kilkunastoosobowym zespołem i projektami dla Orange, Lays (Polska i Europa) czy Tic Tac (globalnie). Obecnie pracuje w Saatchi&Saatchi głównie dla IKEA i Jacobs (globalnie). Laureat wielu nagród branżowych, w tym: EFFIE, KTR, Young Creatives, MIXX Awards. W wolnych chwilach ciągle coś robi: animuje, fotografuje czy konstruuje interaktywne instalacje. Marzy o domu na wsi i własnej kosiarce do trawy. Temat wystąpienia: Dawid kontra Goliat. Czy tworząc komunikację marketingową, małe firmy mają szansę konkurować z wielkimi korporacjami? Jak bez kompleksów stanąć w szranki z największymi agencjami reklamowymi i ich wielomilionowymi budżetami. Nowe media wyrównują te szanse. Garść inspiracji dowodząca, że to na tym polu bitwy dzisiejszy Dawid może wygrać z branżowymi kolosami.

Rafał Kondratowicz –  Z branżą marketingową związany jest już od 7 lat. Doświadczenie zdobywał w czołowych polskich agencjach interaktywnych, takich jak m.in. Socializer (obecnie Isobar), Think Kong czy Open Gate. Realizował działania dla wielu rozpoznawalnych marek, w tym: Tigera, Smyka, Kawy Prima, Proamy. Kampania „Paczki wdzięczności”, którą współtworzył wraz z Think Kongiem, została nagrodzona na Cannes Lions. W swoim portfolio ma również prowadzenie działań promocyjnych dla takich filmów, jak: „Igrzyska śmierci”, „Hobbit”, „Dzień dobry, kocham Cię” czy „Polskie gówno”. Obecnie odpowiedzialny za obsługę klientów, analizę ich potrzeb i oferowanie im najlepszych rozwiązań dotyczących e-commerce. Najbardziej znani klienci: chocolissimo, koszulkowo, prezentmarzen, asport, gorteks.

Jan Jankowski – w sprzedaży od 7 lat, w marketingu i reklamie od 5 lat, w biznesie od 3 lat. Obecnie account manager w agencji reklamowej Sempai. Jednocześnie: manager sali sportowej Jest Progress, organizator obozów sportowych dla dorosłych oraz właściciel małej gastronomii, którą otworzył w wieku 22 lat. Po godzinach zgłębia tajniki FB ADS, bloguje. Temat prezentacji: Zestawienie możliwości reklamowych Google AdWords i Facebook ADS na poszczególnych etapach lejka sprzedażowego.

Szczegóły wydarzenia.

Materiały Organizatora.
Źródło: https://www.facebook.com/events/1769770803331508/?active_tab=about

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *