Akcja metamorfoza – relacja z wydarzenia

Akcja metamorfoza - relacja z wydarzenia

1 października odbyła się kolejna sesja zdjęciowa organizowana w ramach akcji METAMORFOZA. Dziś już możemy podzielić  się efektami naszej pracy.

Po raz drugi w historii naszej akcji, to właśnie my – organizatorzy – sami wybraliśmy jej Uczestniczkę.
Metamorfozie poddała się Ewa, mama kilkuletniej księżniczki, która bez wahania oddała się w ręce naszego metamorfozowego teamu. O fryzurę Uczestniczki zadbała Sylwia Rudnicka, makijaż wykonała Kamila Lewicka, a stylizacje do sesji pochodzą z butiku By Carla Fashion. Całość uwiecznił Foto Mak.

Przede wszystkim przed metamorfozą nie wierzyłam w siebie, nie wierzyłam, że uda mi się cokolwiek poukładać w moim życiu…. sesja zdjęciowa była zjawiskowa czułam się jak księżniczka, piękna ważna, ale to nie to dało mi siłę. Prawdziwą siłę daliście mi Wy wszyscy… tego dnia nie czułam się jakbym była z obcymi ludźmi, czułam się jak wśród przyjaciół, którzy nie przyszli mnie oceniać tylko walczyć o wspólne, lepsze jutro… Bardzo dawno nie dostałam od nikogo tyle wsparcia co od Was, tyle ciepłych słów.… W tym dniu gdy każdy wrócił do swojego domu wiedziałam, że albo teraz pociągnę to dalej i będę walczyć o własne lepsze życie, albo wrócę do domu i cała praca pryśnie jak bańka mydlana i wróci szara rzeczywistość… wybrałam walkę. Przede wszystkim dla mojej córeczki. Dziś jestem z siebie bardzo dumna i naprawdę wdzięczna za wszystko bardzo rzadko spotyka się ludzi o takim sercu i empatii do drugiego człowieka – Ewa

\

Takie słowa dla nas, organizatorów i wyraz oczu Uczestniczek metamorfoz, to największa satysfakcja. Nadają sens naszym działaniom i pozwalają wierzyć, że na każdego z nas czeka lepsze jutro…musimy jedynie o nie zawalczyć – wspólnie.

Tymczasem dziękujemy współorganizatorom akcji oraz Partnerom, którzy przygotowali dla naszej Uczestniczki masę niespodzianek.

Współorganizatorzy:
Sylwia Rudnicka – stylizacja włosów
Julita Gul
Kamila Lewicka Make Up Artist
Foto Mak

Partnerzy:

 

 

Autor fot. Foto Mak

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *