#FashionStok

#FashionStok

Kiedy spotkają się dwie kreatywne kobiety są nikłe szanse na to, że ich współpraca zakończy się tylko na jednym projekcie. Tak też było w przypadku mojego spotkania z Magdą Ławreszuk.

Elu, a Ty nie zastanawiałaś się nad tym, aby na portalu było nieco więcej mody? – zapytała mnie Magda podczas fotograficznej sesji biznesowej, którą mi robiła.

Oczywiście, że się zastanawiałam. Mam nawet kilka pomysłów, ale ciągle szukam i myślę nad czymś konkretnym.

Od tej pory myślałyśmy już razem. Co dwie kobiety, to nie jedna. Tak powstał projekt #FashionStok, w którym chciałybyśmy Wam zaprezentować ubrania i kreacje dostępne na wyciągnięcie ręki, bo w naszym województwie.

W ramach projektu powstanie cykl artykułów, bogatych w zdjęcia pokazujące stylizacje dostępne w białostockich sklepach jak również pochodzące od naszych rodzimych projektantów.

Chciałybyśmy Wam pokazać ubrania na każdą kieszeń, od second handów poprzez sieciówki, butiki z odzieżą znanych marek po oryginalne kreacje naszych projektantów. Sesje fotograficzne wykonywane będą w znanych i lubianych miejscach Białegostoku i Podlasia. Chciałybyśmy Was również przekonać, że aby założyć ładną stylizację i wyglądać modnie nie jest konieczna figura modelki, ani też metryka nastolatki.

Duża ilość butików stacjonarnych w białostockich galeriach oraz na terenie miasta kusi bogatym asortymentem. Czasy kiedy Podlasianki jeździły na zakupy do stolicy powoli odchodzą w zapomnienie.

Dziś w Białymstoku ubrać się mogą zarówno miłośniczki sieciówek,wielbicielki polowań na promocyjne perełki, ale także Panie szukające oryginalnych i wysublimowanych kreacji.

Kobiety szukające pomocy w odnalezieniu nowego stylu mogą skorzystać ze wsparcia doradcy wizerunku, który proponuje swoim klientkom analizę kolorystyczną, analizę sylwetki, przegląd szafy oraz zakupy. Na Podlasiu jest to koszt rzędu od 400 – 1500zł w zależności od potrzeb klientki i tego czy decyduje się ona na cały pakiet usług, czy też wybiera jedną z nich. Ceny usług doradcy wizerunku w naszym województwie niewiele różnią się od tych w Warszawie.

W ramach projektu #FashionStok do współpracy zapraszamy podlaskie sklepy, butiki, projektantów zarówno ubrań jak i biżuterii, ale także właścicieli kawiarni, restauracji, hoteli i wszelkich miejsc, które warto pokazać.

Szczegółowe informacje nt. współpracy: obcasypodlasia@wp.pl

Autorki projektu:

Magdalena Ławreszuk – kreatywna kobieta z pasją. Wraz z mężem – Pawłem prowadzi studio fotograficzne LAWRESZUK.EU. Studio w swojej ofercie posiada fotografię biznesową, eventową, produktową, ślubną, rodzinną oraz wnętrz.

Elżbieta Stankowiak – moją pasją są kobiety, to z myślą o Was ponad trzy lata temu stworzyłam swój portal. Podziwiam, szukam, rozmawiam i czerpię z Was niesamowitą energię, która nieustannie napędza mnie do działania.

Autor: Elżbieta Stankowiak
Fot. Magdalena Ławreszuk – Lawreszuk.eu

Udostępnij

Comments

  1. Fantastyczna idea! U mnie tendencja wręcz odwrotna, mieszkam w stolicy, a na zakupy przyjeżdżam do Białegostoku:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *