GoCranberry – ochrona i delikatność

GoCranberry - ochrona i delikatność

Latem pielęgnacja okolic intymnych wymaga zastosowania szczególnych środków. Takich jak preparaty marki NOVA Kosmetyki – skuteczne z natury!

Nie bez powodu najczęściej do podrażnień okolic intymnych czy nawet infekcji dochodzi latem. Wysokie temperatury, noszenie bielizny z nieprzyjaznych skórze tkanin, piasek, woda w basenie, wakacyjny luz… – wymieniać można bez końca. Na efekty działania czynników niesprzyjających delikatnym okolicom intymnym nie trzeba długo czekać – przykre objawy pojawiają się błyskawicznie i potrafią popsuć nawet najwspanialszy urlop. Aby uniknąć takiego scenariusza, lepiej zapakować do wakacyjnej walizki specjalny preparat do higieny intymnej, który zapewni szybkie ukojenie podrażnień i najlepszą możliwą ochronę!

Żel do zadań specjalnych

Dzięki zwartości starannie dobranych naturalnych składników: kwasu mlekowego, który błyskawicznie przywraca okolicom intymnym naturalną równowagę oraz ekstraktu z żurawiny, który pielęgnuje i wzmacnia skórę, żel do higieny intymnej GoCranberry koi wszelkie podrażnienia i zapobiega dalszym infekcjom. Warto podkreślić, że produkt pięknie pachnie, a kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów. Dodatkowa zaleta? Opakowanie z pompką zapewnia komfort stosowania i gwarancję perfekcyjnej czystości produktu.

Ochrona dla wymagających

Szukasz ultradelikatnego kosmetyku, który zapewni ci ochronę każdego wakacyjnego dnia? Postaw na Żurawinową Piankę do Higieny Intymnej GoCranberry. Lekka formuła kosmetyku sprawdzi się nawet w przypadku osób ze skłonnościami do podrażnień. Dodatek prowitaminy B sprawia, że okolice intymne stają się bardziej odporne na podrażnienia. Poręczne i higieniczne opakowanie sprawdzi się w każdych warunkach!

Bez względu na to, czy wybierasz się na urlop nad jezioro czy na egzotyczną plażę, zadbaj o właściwą pielęgnację okolic intymnych. To zadanie z pewnością ułatwią ci preparaty marki NOVA Kosmetyki – twój must have na wakacje!

Kosmetyki dostępne na www.novakosmetyki.pl
Joanna Bielas

Informacja prasowa – źródło: I.D.MEDIA.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *