JAK DOBRAĆ DLA SIEBIE KREACJĘ SYLWESTROWO – KARNAWAŁOWĄ

JAK DOBRAĆ DLA SIEBIE KREACJĘ SYLWESTROWO - KARNAWAŁOWĄ

Jak dobrać dla siebie kreację sylwestrowo – karnawałową. Dlaczego to jest takie ważne? Często, kiedy rozmawiam z kobietami mówią, że zostawiają zakup sukni na ostatnią chwilę, dzień przed lub w dzień planowanej zabawy. Wtedy najczęściej kupują pod wpływem impulsu lub biorą ”co jest”, dlatego wyrzucają pieniądze ”w błoto”, co nie ma nic wspólnego z przemyślanymi zakupami.

Zdarza się też tak, że nie wiedzą jaki fason sukni do nich pasuje, jak mają poradzić sobie z idealnym dopasowaniem sukni do kształtu figury.

Te wszystkie aspekty, o których teraz wspomniałam mają wpływ na to, jak Ty sama będziesz czuła się w tym co masz na sobie. Jak Ty sama będziesz czuła się podczas całonocnej zabawy, czy będziesz czuła się na tyle komfortowo, że pozwolisz sobie na to, aby się bawić, czy całą noc poprawiać sukienkę, gdyż będziesz czuła, że ”coś jest nie tak”.

Pokażę Ci w jaki sposób dobrać idealny fason sukni do Twojego typu sylwetki, jednak najważniejsze jest to, abyś Ty czuła się w niej wspaniale.

SYLWETKA S

Jeśli Twoje ramiona w obwodzie równe są biodrom to znaczy, że masz typ sylwetki idealny i tak naprawdę pasuje do Ciebie większość fasonów sukienek. Ważne jest tylko to, abyś nie zasłaniała szyi, gdyż zaburzysz wtedy proporcje sylwetki.

SYLWETKA T

Jeśli Twoje ramiona są szersze od bioder to znaczy, że z pewnością masz piękne nogi i to właśnie tam będziesz przyciągała wzrok odbiorcy. Unikaj dużych ozdób w okolicy twarzy, ramion, im prostsza górna część sukienki tym lepiej. Zwróć uwagę, aby ramiączka sukienki były szersze, to wysmukli górną część sylwetki, za to w dolnej części sylwetki ma się dziać dużo i kolorowo. Ekstrawaganckie, zwracające uwagę buty będą strzałem w dziesiątkę.

SYLWETKA O

Jeśli masz więcej ciała w okolicy brzuszka i jest to widoczne, z pewnością masz też piękną pogodną twarz.  Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą różne udrapowania w okolicy brzuszka, wzory w tym miejscu. To spowoduje, że brzuszek nie będzie widoczny. Możesz też poszukać fasonu z odcięciem pod biustem.

SYLWETKA A

Jeśli Twoje biodra są szersze od ramion, to z pewnością masz piękną smukłą górną część sylwetki. Wspaniałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie sukienka klasyczna z widocznymi ozdobami w okolicy twarzy, górnej części sylwetki. Unikaj błyskotek oraz dodatkowych ozdób w okolicy bioder.

Wspaniałej zabawy!

Na Nowy Rok mam dla Was w prezencie darmowego ebooka  – 5 najczęściej popełnianych błędów w budowaniu wizerunku.

Autor: Agnieszka Nortey
www.stylowakrolowa.agnieszkanortey.pl/

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *