Jubileuszowa edycja Restaurant Week

Jubileuszowa edycja Restaurant Week

Jubileuszowa edycja Restaurant Week OKAZJA DO ŚWIĘTOWANIA w Białymstoku już od 20 października!

W dniach 20 – 31 października pod hasłem: „Okazja do świętowania” odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja Festiwalu Restaurant Week. Szefowie kuchni ponad 400 najlepszych Restauracji w kraju zaproszą do stołu mieszkańców ponad 30 polskich miast. W Białymstoku Festiwal odbędzie się już po trzeci. Zaprezentuje się w nim 20 starannie wyselekcjonowanych, najlepszych Restauracji: Bistro Dobra Zmiana, Browar Stary Rynek, Forma, Horyzont, Inna Bajka Resto Bar, Kawelin, Lipowy Most, Mandarino Pizza&Pasta&Vino, Na Serio, Oliwa, Panteon Tawerna Grecka, Pawilon Towarzyski, Prowincja, Receptura, Spółdzielnia Bar&Kafe, Tanoshii Japanese Restaurant&Sushi Bar, Tokaj, Trattoria Gallo Nero, Wariatka, Zamek w Tykocinie.

Festiwal najlepszych Restauracji powraca w jubileuszowym wydaniu. Uczestniczące w nim starannie wyselekcjonowane Restauracje w całej Polsce spodziewają się ponad 100 tysięcy Gości. Najbliższa edycja Restaurant Week dedykowana jest kulturze świętowania – celebrowania każdej, ważnej okazji przy restauracyjnym stole z bliskimi, znajomymi, czy współpracownikami. Kultura wspólnych wyjść do restauracji rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie – w ciągu ostatnich 10 lat liczba kelnerskich restauracji w Polsce wzrosła dwukrotnie, a rynek gastronomii niemalże się podwoił. Szybko spada także odsetek Polaków, którzy w ogóle nie jadają na mieście – dzisiaj wynosi już tylko 36% (GUS).

Festiwal Restaurant Week jest cyklicznym ogólnopolskim wydarzeniem, prezentującym najlepsze polskie Restauracje. W ciągu zaledwie dwóch i pół roku z weekendowego wydarzenia w stolicy stał się największym kulinarnym wydarzeniem w kraju, w którym wzięło udział już ponad ćwierć miliona Gości, w ponad 30 miastach. Po raz trzeci odbędzie się w Białymstoku. W najlepszych Restauracjach, będzie czekać specjalnie przygotowane przez kucharzy i restauratorów, 3-daniowe doświadczenie restauracyjne, czyli przystawka, danie główne i deser w festiwalowej cenie 49 zł. W jubileuszowej edycji na Gości będzie czekać również niespodzianka pod postacią aperitifu.

Rezerwacje na jesienną edycję festiwalu będą dostępne na stronie www.RestaurantWeek.pl, w festiwalowej cenie 49 zł.

Świętujmy razem! Do zobaczenia przy stole!

Daty Festiwalu: 20 – 31 października

Rezerwacje: www.RestaurantWeek.pl
Lokalizacje: Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Kielce, Łódź, Poznań, Bydgoszcz, Białystok, Lublin, Słupsk, Ustka, Szczecin, Trójmiasto, Silesia, Warmia i Mazury
Sponsor wydarzenia: Martini
Woda festiwalowa: Kropla Delice

Szczegóły wydarzenia: Białystok Restaurant Week

Informacja prasowa – materiały Organizatora.

Share

Recommended Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *