Wybory Miss Studentek

Wybory Miss Studentek

Jednym z wydarzeń organizowanych w ramach tegorocznych Juwenaliów będą wybory Miss Studentek.

Finał Miss Studentek odbędzie się 26 maja.

O tytuł walczyć będą:

1. Sandra Jergieniew 86/68/91 165cm

Nazywam się Sandra Jergieniew, mam 20 lat, studiuję na wydziale Pedagogiki i Psychologii na pierwszym roku. Pasjonuję się gotowaniem i podróżami. W wolnych chwilach lubię rysować oraz aktywnie spędzać czas na siłowni bądź basenie.

2. Magdalena Opala 86/64/94 163 cm

Nazywam się Magdalena Opala. Mam 21 lat. Jestem studentką 3 roku dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego. Lubię aktywnie spędzać czas, regularnie chodze na silownie, wszędzie gdzie tylko mogę jeżdżę rowerem, czasem zamieniam go na rolki. W wolnym czasie lubię usiąść z ciekawą książką lub obejrzeć dobry film.

3. Aneta Kamińska 86/67/89 169 cm

Nazywam się Aneta Kamińska. Mam 21 lat. Studiuję kosmetologię na wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej. Uwielbiam spędzać czas na łonie natury, w szczególności nad Mazurskimi Jeziorami. W wolnych chwilach lubię czytać książki, uwielbiam polską poezję. Od 12 lat jeżdżę na rolkach i jest to moją pasją.

4. Gabriela Jarzębińska 85/65/96 170cm

Nazywam się Gabriela Jarzębińska. Mam 20 lat. studiuję ekonomię na Uniwersytecie W Białymstoku. Prowadzę aktywny tryb życia. Regularnie ćwiczę na siłowni, jeżdżę na rowerze i uprawiam sporty sezonowe. Ważną rolę w moim życiu odgrywają przyjaciele, z którymi chętnie spędzam wolny czas.

5. Wiktoria Borowik 86/62/85 169 cm

Nazywam się Wiktoria Borowik. Mam 19 lat. Studiuję Administracje na Wydziale prawa na 2 roku. Od 6 lat tańczę , pasjonuję się gotowaniem i podróżami. W wolnych chwilach lubię oglądać filmy, jeździć na rowerze.

6. Maria Sierbina 87/69/89 172 cm

Nazywam się Maria Sierbina. Mam 21 lat. Studiuję na Uniwersytecie na Wydziale Ekonomicznym. Byłam członkiem organizacji AIESEC. Swoje doświadczenie zdobywałam w konkursach miss, a pracuję w studio tańca Fabryka Tańca. Żyję chwilą i doceniam każdy moment w swoim życiu.

7. Anna Ostaszewska 84/61/99 172 cm

Nazywam się Anna Ostaszewska. Mam 19 lat. Studiuję filologię francuską z językiem angielskim na Wydziale Neofilologii na Uniwersytecie. Wierzę w karmę, kocham podróżować i poznawać świat. Uwielbiam prowadzić samochód oraz jeździć motocyklem, ponieważ jestem amatorką poszukiwania adrenaliny. Uważam, że uśmiech i pozytywne nastawienie to klucz do dobrego i szczęśliwego życia.

8. Daria Rogowska 94/69/98 180 cm

Nazywam się Daria Rogowska, mam 19 lat. Studiuję elektronikę i telekomunikację na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej. Uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca. Wolne chwile spędzam aktywnie, a moją pasją jest taniec.

9. Magdalena Wasiluk 89/67/93 175 cm

Nazywam się Magdalena Wasiluk, mam 20 lat. Studiuję Zarządzanie na Politechnice Białostockiej. Lubię aktywnie spędzać wolny czas, moją największą pasją jest sport. Treningi siłowe oraz bieganie sprawiają mi największą przyjemność.

10. Kamila Piętka 89/63/87 175 cm

Nazywam się Kamila Piętka. Mam 20 lat. Studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną na Wydziale Pedagogiki i Psychologii. Interesuję się kosmetologią i fryzjerstwem. Od najmłodszych lat uwielbiam tańczyć. Regularnie uczęszczam na zajęcia zumby i salsation

11. Samantha Mima 87/67/96 176 cm

Nazywam się Samantha Mima. Mam 24 lata. Studiuję na Politechnice Białostockiej na Wydziale Architektury Wnętrz. Jestem artystyczną duszą, dlatego uwielbiam malarstwo, a także świetnie czuję się w kuchni przygotowując posiłki najbliższym. Najważniejsze miejsce w moim życiu zajmują zwierzęta, którym chciałabym pomagać zakładając fundację.

12. Paulina Landziak 89/66/95 178 cm

Mam na imię Paulina Landziak. Mam 19 lat. Studiuję na Wydziale Zarządzania na Politechnice Białostockiej. Interesuję się nauką języków i jest to moją pasją. Od dzieciństwa zajmuję się baletem i modelingiem. Wolny czas poświęcam na sport: biegam i gram w hokej na lodzie. Moje życiowe motto to: „Nie będzie drugiej szansy żeby zrobić pierwsze wrażenie”

Autor fot. Arleta Daszuta
Materiały Organizatora

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *