Młodość, piękno i pasja w podwójnym wydaniu.

Młodość, piękno i pasja w podwójnym wydaniu.

Ewa i Ania Laskowskie – bo o nich mowa – Podlaskie blogerki modowe. Blog, który wspólnie prowadzą blizniaczki-laskowskie.blogspot.com , pomimo że powstał stosunkowo niedawno cieszy się ogromną popularnością.

OP. Siostry, bliźniaczki, obie łączy to samo zamiłowanie do mody. Od czego się zaczęło?

Podejrzewamy, że nie będzie to niczym nowym jeśli powiemy, że już jako małe dziewczynki szyłyśmy ubrania naszym lalkom ;). Później stopniowo szukałyśmy swojego stylu, podglądałyśmy inne blogi. To zamiłowanie chyba od zawsze w nas było! Jesteśmy wzrokowcami, obserwujemy, wszystko wpada nam w oczy. Od 2010 r. zaczęłyśmy też pracować jako modelki, robiłyśmy sesje zdjęciowe i częstsze przebywanie w tym świecie mody jeszcze bardziej pogłębiało to nasze zamiłowanie.

OP. Czy Wasze zainteresowanie modą w obu przypadkach było jednakowo intensywne czy któraś próbowała iść w innym kierunku?

Zawsze było jednakowo intensywne. Gdzieś obok interesowały nas też inne rzeczy, jednak moda zawsze zostawała na pierwszym miejscu.

OP. „Co dwie głowy, to nie jedna”. Jak wygląda Wasza praca nad blogiem, macie podzielone obowiązki czy po prostu się uzupełniacie?

To prawda, co dwie głowy, to nie jedna! Raczej staramy się uzupełniać, wspieramy się. Wspólnie zbieramy pomysły, razem je realizujemy. Jesteśmy nierozłączne. Jedynie Ewa zajmuje się trochę bardziej stroną techniczną naszego bloga.

OP. Znalazłyście już swój styl?

Myślimy, że jeszcze nie do końca. Mamy już swoje ,,upodobania”, ale nie chcemy zatrzymywać się na jednym. Kochamy klasykę, kobiecość ale lubimy  też mieszać to ze swobodą i wygodą.  Szalejemy na punkcie spodni z wysokim stanem, crop topów, oversizowych swetrów, czerni i wielu innych rzeczy.

OP. Zdarza się Wam projektować i szyć własne kreacje?

Tak, zdarzało się. Ostatnio mamy trochę mniej czasu na to ale mamy dwie maszyny do szycia i staramy się z nich korzystać. Ostatnio jak Anię naszła ochota, to w ciągu godziny uszyła bluzkę ze starej poszewki.

OP. Stylizacje, zdjęcia wykreowały Wasz wizerunek, a jakie prywatnie są bliźniaczki Laskowskie?

Prywatnie.. staramy się być dobre, rodzinne, wierzące, zawsze w porządku wobec  innych. Na co dzień jesteśmy normalnymi dziewczynami z pasją, priorytetami i wartości, których się trzymamy.

OP. Wasze plany na przyszłość są ściśle związane z modą?

W tej chwili nasza praca już wiąże się z modą i mamy nadzieję, że w przyszłości się to nie zmieni. Na pewno będziemy starać się, żeby na to stawiać dalej. Mamy jeszcze wiele planów w głowie, ale co z nich wyjdzie okaże się w przyszłości. Pewnie jest, że będziemy kontynuować pracę nad swoim blogiem.

Dziękujemy.

Autor zdjęć: Sylwester Kwiecień

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *