MO.YA fashion z autorskim pokazem w Krakowie

MO.YA fashion z autorskim pokazem w Krakowie

„Mercure Fashion Night by Barbara Piekut” czyli wydarzenie podczas, którego Podlasianka – Barbara Piekut pokaże swoją nową kolekcję, odbędzie się w Hotelu Merkury w Krakowie 12 października.

Wydarzenie poprowadzi Monika Zamachowska. Jarosław Szado, który współpracował z największymi nazwiskami polskiego świata mody jest reżyserem wydarzenia, o Basi Piekut mówi – „Karierę Basi obserwuję już od kilku lat i jestem pełen podziwu, jak konsekwentną modę robi. Znana jest ze swej miłości do haute couture, co wyróżnia ją bardzo i znacznie definiuje obszar, w którym osadzona jest jej moda. To bardzo zdolna projektantka, o której coraz głośniej na polskim rynku fashion

Kolekcja „Elements” swoją premierę miała w ramach międzynarodowej imprezy ” Wschód kultury. Inny wymiar mody”, gdzie zainaugurowała całe wydarzenie i została bardzo ciepło przyjęta. Magdalena Gołaszewska, prezes stowarzyszenia ITE, które organizowało wydarzenie o kolekcji powiedziała: „Kobieta z kolekcji MO. YA fashion jest urzekająca i pełna skrajności. Dojrzała i zmysłowa. To kobieta skąpana w trzech kolorach, które malują jej rożne oblicza : miękkie i cieple, ale tez drapieżne i tajemnicze. Kolejna kolekcja Barbary Piekut to piękna opowieść o dojrzewaniu kobiecej natury„.

MO.YA fashion to marka założona przez Barbarę Piekut, istniejąca na polskim rynku od pięciu lat. Kolekcje marki publikowane były w takich pismach i portalach, jak: Avanti, Twój Styl, LaMode.info, BE Magazine, Hedonist Magazine czy Elements Magazine wydawany w Nowym Yorku. Projektantka zdobyła statuetkę „Podlasianka 2016”, jest laureatką konkursu „Bursztynowa Igła” i finalistką „New Look Design Refresh” oraz „Radom Fashion Show” gdzie w roku 2014 zdobyła wyróżnienie i Nagrodę Specjalną, zdobywczynią statuetki Kwartalnika „Moda&Styl” za najpiękniejszą kolekcję i wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie dla projektantów „Young Fashion Day 2013”. Projekty z metką MO.YA fashion pojawiają się na czerwonych dywanach, w programach telewizyjnych i na scenach koncertowych i teatralnych, a noszą je m.in. Justyna Steczkowska, Agnieszka Kaczorowska, Anna Dec, czy Anna Piszczałka.

Fot. Filip Okropny

Źródło fot. i tekst informacja prasowa MO.YA fashion

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *