.NET Core 2.0 – wprowadzenie do technologii. Przyjdź na warsztaty!

.NET Core 2.0 - wprowadzenie do technologii. Przyjdź na warsztaty!

Startup VP Software z Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego podzieli się swoją wiedzą o technologii .NET Core podczas warsztatów w ramach Centroom Przedsiębiorczości. Spotkanie odbędzie się 24 października w miejskim biurze coworkingowym Centroom.

Październikowe warsztaty w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości przybiorą bardzo technologiczny wymiar. W biurze coworkingowym Centroom, zarządzanym przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, tym razem będzie mowa o .NET Core 2.0.

Adresaci spotkania:

Warsztat skierowany jest do osób z doświadczeniem w technologiach .NET Framework, ale nie mających jeszcze wcześniej styczności z platformą .NET Core lub mających minimalną styczność z tą platformą. Wymagana jest znajomość języka C#. Znajomość LINQ z pewnością pomoże.

Co Ci dadzą warsztaty z.NET Core 2.0?

Na spotkaniu dowiesz się, po co powstała ta platforma, do kogo jest głównie skierowana oraz czy warto natychmiast porzucić .NET Framework i przesiąść się na .NET Core. Porozmawiasz również o .NET Standard i o tym czym jest Runtime.

W ramach ćwiczeń stworzysz prostą aplikację .NET Core MVC (CRUD) oraz aplikację konsolową, która pokaże możliwości .NET Core. Napiszesz także współdzieloną bibliotekę dll opartą o .NET Standard 2.0 używaną przez oba projekty.

Organizator zachęca do przyjścia z własnym komputerem. Przed warsztatami należy zainstalować net core oraz Visual Studio Code.

Zapisy na stronie.

Prowadzący – Mateusz Bogdan

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, pasjonuje się programowaniem od zawsze. 10 lat pracy przy dużych projektach dla największych korporacji w Polsce utwierdziło go w przekonaniu, że w tej branży nie można stać w miejscu, dlatego wszędzie gdzie może, wprowadza coś nowego. Współzałożyciel firmy VP Software, architekt systemów, ale przede wszystkim pasjonat nowych technologii.

Temat: .NET Core 2.0 – wprowadzenie do technologii.
Data: 24.10.2017
Godzina rozpoczęcia: 16.30
Czas trwania: 2 – 2.5 godziny
Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok
Bilety: 29 zł

Materiały Organizatora.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *