Opera w Bieli – relacja z wydarzenia

Opera w Bieli - relacja z wydarzenia

26 listopada w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbyło się wydarzenie organizowane przez Elżbietę Wierzbicką –  właścicielkę salonów ślubnych (Cymbeline Paris, Mon Cheri Boutique, Celebrity Boutique), Elżbietę Lichanów – ZaZa Studio Taneczno-Wokalne, Annę Sass Obrycką – Szkoła Wizażu Anna Sass Make-Up & Stylist i Michała Obryckiego – Michal Obrycki photographer official.

Opera w Bieli, bo o niej mowa to duże przedsięwzięcie skierowane do zainteresowanych tematem ślubu i wesela, ale też prawdziwa gratka dla miłośników mody.

Atrakcje jakie na ten wieczór zaplanowali Organizatorzy przyciągnęły uwagę licznie zgromadzonych gości.

W kwestii mody podziwialiśmy pokaz mody ślubnej z wiodących salonów ślubnych – Cymbeline Paris, Mon Cheri Boutique i Celebrity Boutique. Pokaz kreacji projektantki Dominiki Czarneckiej. Pokaz bielizny przygotowany przez BraZone.

Organizatorzy nie zapomnieli również o męskiej części publiczności, bowiem finaliści Mister Podlasia wystąpili w pokazie firmy Lu Fashion, stylizacjach przeznaczonych właśnie dla Panów.

Wydarzenie wzbogacone było o część artystyczną: Show taneczne w wykonaniu Rewii ZaZa, występ wokalisty Piotra Czajkowskiego oraz pokaz akrobatyki Stowarzyszenia Gimnastyki Artystycznej.

Na przybyłych gości w restauracji Forma czekał poczęstunek przygotowany przez Partnerów wydarzenia oraz konkurs z licznymi, atrakcyjnymi nagrodami.

Gratulujemy Organizatorom zorganizowania fantastycznego wydarzenia na wysokim poziomie.
Dziękujemy za możliwość współpracy w charakterze Patrona Medialnego.

Dziękujemy również za możliwość wykonania sesji zdjęciowej na potrzeby projektu #FashionStok, którą zrealizowaliśmy dzięki uprzejmości Organizatorów.

Fot. Materiały Organizatora. Autor – Michał Obrycki

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *