Przed pierwszym dzwonkiem, czyli wyprawka do szkoły bez pośpiechu

Przed pierwszym dzwonkiem, czyli wyprawka do szkoły bez pośpiechu

Wakacje trwają w najlepsze i pewnie każde dziecko chciałoby, by trwały jak najdłużej zanim ponownie zabrzmi pierwszy dzwonek. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by komponowanie wyprawki do szkoły rozpocząć odpowiednio wcześniej, tak by początek roku szkolnego był spokojny i bez stresu.

Rossmann z myślą o uczniach przygotował tornistry z różnymi motywami z bogatym wyposażeniem. Zeszyty, papiery kolorowe, bloki rysunkowe, teczki, kredki czy piórniki – wszystko w jeden wybrany, ten ulubiony, wzór. Tornistry będą dostępne w promocyjnych cenach od 129,99 zł do 149,99 zł w zależności od wzoru, w terminie 31.07.-29.08.

Dodatkowo w drogeriach Rossmann będzie można odświeżyć dziecięcą garderobę i zaopatrzyć swoje pociechy w nowe zestawy ubrań. Dla dziewczynek urocze koszule w kropki, spódnice i kurtki jeansowe. Dla chłopców koszule jeansowe, spodnie, czy kurtki. Moda na jeans nie przemija, denim ciągle jest na topie. Ubrania będą dostępne w różnych rozmiarach, w promocyjnych cenach od 15,99 zł do 59,99 zł, w terminie 10-29.08. (wybrane wzory dostępne 31.07.-29.08.).

Informacja prasowa. Źródło – Rossmann.

Fot. 28.06.2018 Warszawa . Moda dziecięca , produkty firmy Rossmann – akcja specjalna , stylizacja Junona Lamcha i Joanna Plachecka , sesja dla magazynu Skarb .
Fot. Michal Mutor

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *