Restauracji Regiment już otwarta

Restauracji Regiment już otwarta

W dniu 20. grudnia 2018 roku w Hotelu Traugutta3 odbyło się spotkanie prasowe połączone z prezentacją nowego obiektu – Hotelu Traugutta3 i Restauracji Regiment.

Gości powitała Dyrektor Hotelu Anna Narel, współwłaścicielka Firmy HASS odpowiedzialnej za inwestycję. HASS działa na rynku od 1996 roku, w swojej działalności prowadzi sklep stacjonarny oraz internetowy Meblownia, Hotel Podlasie oraz Restaurację Lipcowy Ogród. Podkreśliła, że otwarcie nowego obiektu to konsekwencja trzech czynników: naturalny rozwój firmy, odpowiedź na zapotrzebowanie Gości na hotel o wyższym standardzie oraz stworzenie miejsca, dającego rozwój pracownikom firmy.

Powstały Hotel Traugutta3 jest hotelem butikowym o standardzie czterech gwiazdek. O tym co tworzy obiekt wyjątkowy oraz jak wpisuje się w założenia koncepcji obiektów butikowych opowiadał Inspektor Hotelowy Karol Weber, autor bloga o hotelach i podróżach enjoyyourstay.pl.

Hotel Traugtta3 to miejsce na Twoją historię. Urszula Piotrowska, Specjalista ds. marketingu i sprzedaży przedstawiła ideę obiektu, opowiedziała o historii miejsca, które mocno definiuje jego obecny wizerunek.

Po prezentacjach Goście zaproszeni zostali na spacer po obiekcie, podczas którego poznali wnętrze tego miejsca: pokoje, sale konferencyjne, Restaurację Regiment. W prezentacji wzięły udział również projektantki Joanna Rogal i Ewa Modzelewska-Krygicz z Pracowni Projektowej Archimeda, które opowiedziały o inspiracjach, które zostały zrealizowane.

Spotkanie zakończyło się brunchem w Restauracji Regiment, która znajduje się w zabytkowej wilii z 1884 roku. Restauracja zaskoczyła Gości stylowym wnętrzem oraz wyjątkowym smakiem wykwintnego menu przygotowanego przez Szefa Kuchni Restauracji Regiment.

Zespół Hotelu Traugutta3 i Restauracji Regiment z wielkim entuzjazmem i energią zaprasza Gości do odwiedzin – drzwi otwarte!

www.hoteltraugutta3.pl
FB T3: @hotel traugutta3 bialystok
INSTAGRAM T3: @hoteltraugutta3
INSTAGRAM RR: @restauracjaregiment

Materiały Organizatora. Informacja prasowa – hotel Traugutta 3

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *