Salon Kosmetyczny JOKA zaprasza na event!

Salon Kosmetyczny JOKA zaprasza na event!

Salon Kosmetyczny JOKA serdecznie zaprasza wszystkie kobiety na niesamowity event, który odbędzie się już 14 października w Domu Handlowym KORAL przy ul. Wyszyńskiego 2/1 lok. 107. Masa atrakcji, ciepła atmosfera, ale przede wszystkim ogrom wiedzy do przekazania przez naszych specjalistów z szerokiego zakresu kosmetologii, makijażu, fizjoterapii, a także fotografii!

Każdy uczestnik otrzyma torbę upominków od salonu oraz partnerów, a także weźmie udział
w losowaniu nagród od naszych sponsorów m.in. bonów na obiad w restauracji Pasja Chefa, zniżek na grę w Unlocked room, zestawów kosmetyków firmy Silcare, bonów kwotowych na depilację w Depilconcept, biżuterii od Gekon biżuteria, stylizacji rzęs od Rzęsmania, a także szczególnych nagród – niespodzianek od naszych prelegentów, którymi są:

1. Joanna Karpuk – Właścicielka Salonu Kosmetycznego JOKA Joanna Karpuk. 1 z 34 profesjonalnych szkoleniowców marki SILCARE. III miejsce w plebiscycie STYLISTA PAZNOKCI ROKU 2018. Autorka licznych artykułów w pismach branżowych, uczestniczka mistrzostw w stylizacji paznokci. Specjalizuje się w manicurze hybrydowym oraz paznokciach żelowych z użyciem frezarki.

2. Justyna Miazga Właścicielka studia MAKE UP Justyna Miazga. Dba o każdy szczegół i zadowolenie klientek. Ceni indywidualne podejście do klienta. Nieustannie się szkoli, by być cały czas na bieżąco z nowoczesnymi trendami. Prowadzi indywidualne lekcje makijażu oraz szkolenia skierowane do wizażystów początkujących oraz zaawansowanych. Specjalizuje się makijażu codziennym, wieczorowym i ślubnym.

3. Michał Bursa Fizjoterapeuta, certyfikowany ekspert FMS, trener personalny z licencją PZTP, absolwent kierunku Fizjoterapia w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich prowadzi ocenę funkcjonowania – Functional Movement System. W swojej ofercie posiada masaż, trening funkcjonalny, treningi personalne, taping, korekcję postawy.

4. Natalia Łowicka Fotograf specjalizująca się w dziedzinie fotografii portretowej, kreacyjnej i stylizowanej. Absolwentka Warszawskiej Szkoły Fotografii, laureatka licznych konkursów, autorka publikacji w magazynach branżowych. Właścicielka studia Atelier Natalia Łowicka, gdzie spełnia marzenia o waszych wyśnionych sesjach zdjęciowych.

 

Materiały Organizatora.

Share

Recommended Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *