Spotkanie LinkedInLocal już 15.01 w Białymstoku! Stawiamy na relacje

Spotkanie LinkedInLocal już 15.01 w Białymstoku! Stawiamy na relacje

Już 15.01 odbędzie się kolejne spotkanie społeczności LinkedIn w Białymstoku. LinkedInLocal to inicjatywa światowa społeczności tego medium społecznościowego, której głównym celem jest przenoszenie znajomości ze świata wirtualnego do rzeczywistości.

Nawiązujemy i dbamy o relacje oraz zdobywamy cenną w biznesie wiedzę.

W styczniu spotykamy się ponownie w Centrum Konferencyjno – Coworkingowym SoftwareHut przy ul. Sienkiewicza 110.

Wydarzenie poprowadzi oficjalny host białostockiej inicjatywy – Monika Gawanowska.

Będzie ono miało następujący przebieg:

  • 17.30 – 18.00 Rejestracja uczestników
  • 18.00 – 19.00 „Social networking, czyli jak nawiązywać relacje na LinkedIn?” Monika Gawanowska – strateg, oficjalny host spotkań globalnej inicjatywy LinkedInLocal w Białymstoku, certyfikowany trener i coach biznesu, autorka książki „Marka osobista bez tajemnic”; prowadzi szkolenia i warsztaty strategiczne, specjalizuje się w personal brandingu i LinkedIn.
  • 19.00 – 20.00 Warsztat networkingowy – Artur Sójka – Praktyk i trener z zakresu sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży relacyjnej i rekomendacji. Autor książki „Eventworking”. Zajmuje się również tematyką komunikacji i wystąpień publicznych. Doświadczony networker, który przeprowadził ponad 1000 sesji networkingowych podczas biznesowych eventów.
  • 20.00 – 21.00 „Sprzedaż przez rekomendacje” Piotr Konopka – Wspiera w tworzeniu biznesu ludzi z pomysłem, który jest innowacyjny technologicznie, społecznie lub organizacyjnie. Z efektem WOW! Pomysł powinien być „synergyable”. Biznesy, które wspiera, akceptują 4 wartości: współpraca, nastawienie na rozwój (własny oraz firmy), samoświadomość (wiem, co robię i co robi moja firma) oraz porządność (uczciwość). Działa w oparciu o Mit Przedsiębiorczości, Membership Economy, metodologię BNI Givers Gain.
  • 21.00 – zakończenie.

Na wydarzenie zarejestrujesz się tutaj.

Zastanawiasz się czy przyjść?

Obejrzyj nagranie i sprawdź, jak było we wrześniu!

(Twórca filmu: nagrywamypromo.pl)

Materiały Organizatora.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *