Startup w przekroju – zanim wyruszysz w drogę

Startup w przekroju - zanim wyruszysz w drogę

Masz pomysł na startup i co dalej? Być może zastanawiasz się, od czego zacząć. Jak stworzyć zespół? Jak przejść przez formalności? Jak pozyskać inwestora?

13 listopada podczas warsztatów w Centroom, Radosław Wierzbicki rozjaśni wszelkie wątpliwości i w kompaktowy sposób przekaże wiedzę o zarządzaniu własną działalnością. Nasz prowadzący sam jest pomysłodawcą i twórcą kilku startupów.

Na 17. spotkanie w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości zapraszamy nie tylko osoby planujące założenie własnej działalności gospodarczej, ale także wszystkich tych, którzy chcą poznać kwestie związane z funkcjonowaniem startupów. Jeżeli już posiadasz własny biznes bądź pracujesz w małej firmie warsztaty w coworku BPN-T z pewnością pomogą w uzyskaniu nowej perspektywy na codzienne obowiązki.

Czy dwie godziny warsztatów w Centroom będą w stanie przedstawić tak rozległy i skomplikowany problem, jakim jest prowadzenie własnego startupu? Na pewno jest to wystarczająco, aby poukładać najważniejsze obszary, znaleźć ryzyka, zbudować mapę potrzebnych działań i dowiedzieć się, gdzie szukać więcej informacji.

Poszczególne tematy, jakie zostaną poruszone na warsztatach:

1. Od czego zacząć startup – kwestie kreatywne.
2. Od czego zacząć startup – kwestie formalne.
3. Jak dobrać ludzi.
4. Budowa produktu i jego walidacja.
5. Jak zdobywać leady sprzedażowe.
6. Blaski i cienie inwestorów.
7. Proces inwestycyjny.
8. Umowy w startupie.
9. RODO w startupie.
10. Ważne wydarzenia i gdzie szukać informacji.

O prowadzącym:

Radosław Wierzbicki – założyciel FXManago (aplikacji dla firm do zarządzania pozycją walutową), FintechTrends (warszawskiego ecosystemu dla startupów finansowych) oraz Elefundi (aplikacji do dzielenia się kosztami). Zanim rozpoczął działalność w świecie startupów, pracował przez ponad 6 lat w instytucjach finansowych w obszarze rynków walutowych i budowy strategii (mBank, Noble Securities, Citi Handlowy). Laureat Konkursu 50. Kreatywnych w biznesie wg magazynu Brief, Startup Brand Competition oraz Top Startup Polski Wschodniej. Prowadził szkolenia m.in. dla Agencji Rozwoju Przemysłu, Studyinn Foundation oraz w ramach współpracy z The Heart Warsaw.

www.fxmanago.com
www.linkedin.com/in/radwierz

Podsumowanie:

Zapisy.
Cena: 29 zł
Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok
Termin: 13.11.2018 r., godz. 17.00-19.00
Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
Prowadzenie: Radosław Wierzbicki
Patronat medialny: Bialystokonline.pl

Materiały Organizatora.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *