Transfer do kariery. Studencie architektury, daj się odkryć!

Transfer do kariery. Studencie architektury, daj się odkryć!

Nie czekaj na los, weź sprawy w swoje ręce. Projekt „Absolwent w Transferowni – komunikacja marki w architekturze” to zaproszenie do intelektualnej przygody i sprawdzenia siebie. Gotowy do podjęcia wyzwania? Zgłoś się do projektu, zdobądź doświadczenie, a może także główną nagrodę wysokości 10.000 zł.

Co roku nowa grupa ambitnych studentów i absolwentów różnych kierunków studiów głowi się nad rozwiązaniem realnych problemów biznesowych. Każda edycja jest inna, ale wszystkie równie emocjonujące. Element współzawodnictwa, wiele pomysłów, świetna atmosfera i konkretne efekty spotkań – to wszystko daje Ci gwarancję, że nie będziesz się nudzić i niewykluczone, że w ten sposób rozpoczniesz swoją karierę zawodową.

Co czeka na tegorocznych studentów w Transferowni?

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oraz firma CEDC International zapraszają do udziału w projekcie absolwentów kierunków Architektury i Architektury Wnętrz oraz studentów ostatnich lat tych kierunków z podlaskich uczelni.

Uczestnicy utworzą dwie grupy, które będą konkurować ze sobą o jak najlepsze rozwiązanie zadania przygotowanego przez Partnera projektu – firmę CEDC International. Będzie to projekt koncepcyjny strefy wejścia i holu siedziby „Polmos” Białystok S.A. przy ul. Eelewatorskiej w Białymstoku.

Zespoły projektowe wspierać będą mentorzy – pracownicy naukowi oraz przedstawiciele firmy CEDC International.

Dodatkowo każdy z uczestników projektu weźmie udział w szkoleniach z zakresu Business Model Canvas, Networkingu, Zarządzania czasem, Design thinking oraz Wystąpień publicznych.

O zwycięstwie będą decydowały przede wszystkim innowacyjność rozwiązania, przewaga konkurencyjna projektu, a także gotowość projektu do wykorzystania komercyjnego.

Nagrody: po 10.000 zł dla każdej osoby ze zwycięskiego zespołu.

Projekt realizowany będzie w Transferowni – kreatywnej przestrzeni zlokalizowanej w Inkubatorze Technologicznym Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz w siedzibie „Polmos” Białystok S.A.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w projekcie należy uzupełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy, wraz z elektroniczną wersją rozwiązania zadania rekrutacyjnego. Zadanie polega na zaprojektowaniu i przedstawieniu w formie wizualnej koncepcji abstrakcyjnej przestrzeni (3-wymiarowej), w której wnętrze harmonijnie łączy się z zewnętrzem.

Termin zgłoszeń to 22 października 2017 r.

Formularz do pobrania na stronie.  Nie przegap takiej szansy!

Materiały Organizatora.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *