XXII Podlaskie Targi Ślubne

XXII Podlaskie Targi Ślubne

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w największej imprezie wystawienniczej branży ślubno-weselnej w północno-wschodniej Polsce: XXII Podlaskich Targach Ślubnych.

Zorganizowana została z myślą o osobach planujących ślub, wesele, wieczór panieński czy kawalerski.
Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i odwiedzających.

Prezentowane tam będzie wszystko co może być przydatne podczas planowania ceremonii ślubno-weselnej.
Swoje oferty wystawią m.in.najlepsze na Podlasiu: restauracje, hotele, zakłady fotograficzne, filmowcy, właściciele limuzyn, zakłady kosmetyczne i fryzjerskie, wizażystki, firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne, jubilerzy, prezenterzy muzyczni oraz wiele innych firm powiązanych z tą branżą.

W czterech spodkach, salony mody ślubnej przedstawią kolekcje sukien i garniturów, oraz przeróżnych do nich ślubnych dodatków.

W licznych konkursach zostaną rozlosowane cenne nagrody ufundowane przez naszych wystawców (suknie ślubne i wizytowe, złota biżuteria, darmowe plenery, torty, vouchery rabatowe, i wiele innych).

Atrakcją dla odwiedzających będą niewątpliwie występy najpopularniejszych na Podlasiu zespołów muzycznych i akustycznych, pokazy iluzji i taniec brzucha, pokazy makijażu, fryzur ślubnych oraz występy par tanecznych z najlepszych białostockich szkół tańca!

Przed lokalem zaprezentują się najciekawsze pojazdy i powozy do ślubu

Największą zaletą tej imprezy będzie to, że wszystko, co stanowi nieodłączne zaplecze wesela i ślubu, znaleźć można będzie w jednym miejscu jednego dnia!

Materiały Organizatora.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *