Na co zwrócić uwagę przy wyborze stroju kąpielowego

Na co zwrócić uwagę przy wyborze stroju kąpielowego

Nieduży biust, zbyt duży biust, okrągłe kształty, duże biodra czy chłopięca sylwetka, czyli najczęściej spotykane problemy budowy kobiecego ciała…a tymczasem przyszło lato i czas kupić strój kąpielowy…

Co roku wybór odpowiedniego kostiumu kąpielowego spędza sen z powiek większości kobiet. To jedyne tak skąpe odzienie, w którym pokazujemy się publicznie i chciałybyśmy się w nim czuć pięknie i przede wszystkim swobodnie. Dlatego też, wybór kostiumu kąpielowego powinien być przez nas naprawdę dobrze przemyślany. Przede wszystkim dlatego, aby w trakcie jego noszenia czuć się komfortowo, nie przejmując się tym, że jesteśmy praktycznie na wpół nagie.

Stroje kąpielowe w rozmiarach S, M, L, XL czy XXL – odeszły już do lamusa. Z roku na rok mamy coraz większe możliwości w doborze stroi kąpielowych i przy pomocy specjalisty możemy je dopasować do sylwetki równie dobrze jak stanik codzienny. Ważne jest aby podczas doboru mieć możliwość zakupu góry i dołu osobno. Niewiele kobiet przecież ma zachowane idealne proporcje pomiędzy górną a dolną częścią ciała. Dlatego strój kąpielowy dobierać należy według rozmiarówki bieliźnianej, a nie konfekcyjnej ( S, M ,L …), bo tylko wówczas możemy mieć pewność, że nasz biust będzie właściwie podtrzymany i ukształtowany.

Pamiętajmy przede wszystkim o jednej podstawowej zasadzie: strój kąpielowy, który wygląda pięknie na modelce w katalogu, na bilbordzie, w reklamie TV czy też na manekinie na nas może wyglądać zupełnie inaczej.

Jeśli będziemy tego świadome, unikniemy wielu rozczarowań podczas zakupów, np. tego że strój, który widziałyśmy okazuje się wisieć na nas bezkształtnie albo uwydatniać te partie ciała, które przecież chciałyśmy ukryć.

Kostium kąpielowy nie zmniejszy masy naszego ciała, ciemne kolory nie odchudzą, wzory nie odwrócą uwagi od naszych niedoskonałości, a figi typu bokserki wcale nie muszą wyszczuplić naszych ud, a wręcz przeciwnie – mogą podkreślić ich wielkość i skrócić nogę.

Natomiast odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy uwzględni walory naszej sylwetki. Pięknie podkreśli i wyeksponuje atuty naszego ciała.

Kostium kąpielowy odpowiednio dobrany do sylwetki będzie w stanie stworzyć świetny efekt i pozwoli nam czuć się o kilka kilogramów lżejszą i atrakcyjniejszą.

Autor: Iwona Misiewicz

www.brabirds.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *