KOBIECE SYLWETKI – O. Jak dobrać odpowiedni strój.

KOBIECE SYLWETKI – O.  Jak dobrać odpowiedni strój.

O – posiadasz piersi średniej wielkości, brzuch większy od piersi, dość płaską pupę.

Jeżeli przestajesz się kontrolować i przybierasz na wadze, zbędne kilogramy gromadzą się w talii. Jest to sylwetka najtrudniejsza do ubrania, co nie oznacza, że należy nosić bezkształtne ciuchy, w których wydajesz się jeszcze grubsza. Nie czujesz się komfortowo z opaśnicą uwierającą jak kajdany. Możesz temu zaradzić odpowiednim ubraniem.

Nie powinnaś nosić: ciasnych i za dużych kanciastych T-shirtów, spodni z wysokim stanem, spódnic z plisami zaczynającymi się od pasa, puchowych kurtek, męskich dżinsów.

Rady: stwórz talię, której nie masz, przetnij sylwetkę wyszczuplając najbardziej problematyczną część twojego ciała, jaką jest brzuch. Ćwicz nawyk wciągania brzucha.

Twoje najlepsze ubrania:

Najlepszy fason bluzki, sukienki to odcinany pod biustem, marynarka zapinana na jeden guzik, prosty płaszcz, spodnie z obniżoną talią, dżinsy proste w kroju, bez zbędnych dodatków, płaskie czółenka.

Autor: Małgorzata Kosiak
okładka

Od 10 lat wydobywa z ludzi prawdziwie piękno. Jako doradca w zakresie wizerunku osobistego dokonuje analizy sylwetki, analizy kolorystycznej, przeglądu szafy, a także towarzyszy klientkom podczas zakupów. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla tych, którzy chcą zmienić swój wygląd i wypracować unikatowy styl. Autorka książki „Dobry wizerunek”.
Książka do nabycia na  www.dobrywizerunek.com.pl .

Fot. Archiwum autora.

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *