„A ja wolę moją mamę…” relacja z metamorfoz

„A ja wolę moją mamę...” relacja z metamorfoz

Z okazji Dnia Matki, wspólnie z Sylwią Rudnicką i Butikiem La Brea w ramach naszej cyklicznej akcji METAMORFOZY zorganizowałyśmy konkurs. Nagrodą główną w konkursie była Metamorfoza dla mamy i córki, którą wygrały Pani Magdalena wraz z mamą Haliną.

W ramach METAMORFOZY Sylwia Rudnicka zadbała o włosy Uczestniczek konkursu, Kamila Lewicka Make Up Artist o makijaż, a Butik La Brea o strój. Wszystko to uwieczniła sesja fotograficzna wykonana przez Foto Mak w Restauracji Forma.

Laureatki konkursu dodatkowo otrzymały nagrody w postaci:

  • profesjonalna analiza składu ciała wraz z interpretacją od Anna Kuczkin – 100 Kalorii;
  • vouchery o wysokości 100zł do wykorzystania w salonie Brabirds, gdzie Pani Iwona Misiewicz pomogła Uczestniczkom naszych METAMORFOZ w dobraniu odpowiedniej bielizny;
  • Dwór Czarneckiego zaprosił Panie na strefę wellness do strefy Spa & Wellness.

Co o naszej akcji sądzą same Uczestniczki?

Jak tylko zobaczyłam konkurs Metamorfoza dla mamy i córki organizowany przez portal ObcasyPodlasia.pl, bez wahania zdecydowałam się wysłać zgłoszenie. Udało się wygrać – byłam mile zaskoczona, chociaż w głębi duszy liczyłam na wygraną . Taka Metamorfoza to niesamowity prezent nie tylko dla mnie, ale i dla mojej mamy, która zawsze mnie wspiera, podbudowuje, pomaga i jest bardzo kochana.

Wszystko zaczęło się od wizyty w salonie Sylwii Rudnickiej, gdzie wykonaną miałyśmy koloryzację, strzyżenie i makijaż. Efekt był niesamowity, Zrobiłyśmy wielkie „WOW”. Byłyśmy pozytywnie zaskoczone jak wiele można zmienić w tak krótkim czasie. Musimy przyznać, że sam klimat i atmosfera w salonie to same pozytywne wrażenia.

Następnie udałyśmy się do butiku La Brea, gdzie czekały na nas wcześniej wybrane ciuszki na sesję fotograficzną. Byłyśmy bardzo podekscytowane, gdyż nie wiedziałyśmy co nas czeka na sesji. Czy odnajdziemy się w tej roli?

Metamorfoza pozwoliła nam na zmianę wizerunku oraz wprawiła w wyjątkowy nastrój. Fotograf uwiecznił przemianę, która pozostanie doskonałą pamiątką i miłym wspomnieniem. Nie zapomnimy tego przeżycia przez długi czas. To była świetna okazja na sprawdzenie się w nowej roli. Przecież każda kobieta lubi czasami poczuć się jak gwiazda, niezależnie od tego czy jest gruba , chuda, wysoka, niska, młodsza czy starsza. Kto wie, może niedługo będzie można nas zobaczyć na okładkach magazynów”.

Czego w imieniu swoim i współorganizatorów akcji Paniom życzę.

Chcielibyśmy również podziękować Restauracji Forma, za udostępnienie swojego wnętrza do wykonania sesji.

Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej akcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor fot. Foto Mak

Partnerzy:

Organizatorzy:

 

Dziękujemy.

Elżbieta Stankowiak

ObcasyPodlasia.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *