Agnieszka Nortey

Agnieszka Nortey

Kreator Zmiany Wizerunku. Twórca programu dla kobiet ‘’Poznaj komfort bycia SOBĄ’’, który został uznany przez Law Business Quality jako Bestseller Roku 2018. Mistrzyni Polski w Makijażu i Stylizacji Haute Couture, Vice Mistrzyni Polski w Makijażu Fotograficznym.

Autorka książki ”Stylowa królowa. Jak mocą swojego wizerunku pokazać siłę swojej kobiecości i odzyskać życie na nowo”.

„Zdarzają się w życiu sytuacje, po których ciężko nam się ponieść, takich jak nieudane związki, rozstania, rozwody, sytuacje, które zaprowadziły Cię do miejsca, w którym nie chcesz być, całkowicie zatraciłaś siebie, co doprowadza do totalnej frustracji i wyczerpania. To czym się zajmuje to właśnie pomoc kobietom, które są w takiej sytuacji życiowej. Poprzez ich wizję samej siebie, pomagam wykreować życie na nowo. Pomagam zadbać o siebie inaczej.

Jestem Kreatorem Zmiany Wizerunku, pomagam nie tylko idealnie dobrać ubrania, lecz zmieniam wizerunek już na poziomie mentalnym, w Twojej głowie. Przeprowadzam przez ten proces krok po kroku od początku do końca. Wizerunkiem zajmuje się od 13 lat. Wiem jak ważne jest to, aby czuć się dobrze, kiedy wszystko wokół się sypie. Moim zadaniem jest to, abyś poczuła się komfortowo w swoim własnym życiu, nie tylko z tym co masz na sobie, ale i z tym co jest w Tobie… Zapraszam Cię do mojego świata ”POZNAJ KOMFORT BYCIA SOBĄ””

Agnieszka Nortey

www.stylowakrolowa.agnieszkanortey.pl/

Tekst, fot., grafika – archiwum Agnieszka Nortey

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *