Ale gadżet! – rusza akcja promocyjna w Alfa Centrum

Ale gadżet! – rusza akcja promocyjna w Alfa Centrum

Tylko w weekend 29-30 sierpnia w Alfa Centrum do zdobycia wyjątkowe, stylowe poduszki. To nagrody w wyjątkowej akcji promocyjnej pod hasłem „Ale gadżet!”.

Z okazji powakacyjnego weekendu handlowego, Alfa Centrum przygotowała dla swoich klientów błyskawiczną promocję. Tylko w tych dniach, w centrum do zdobycia będą unikatowe poduszki zaprojektowane specjalnie dla Alfa Centrum. Kolekcja składa się z 8 wzorów – każdy inny, wszystkie równie efektowne! Będą stanowić ciekawy detal w każdym mieszkaniu – dopełnią zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne wnętrza.

Zrób zakupy i odpocznij – w nowym stylu!

Aby otrzymać wybraną poduszkę, wystarczy zarejestrować w Punkcie Obsługi Promocji paragony za zakupy dokonane w trakcie weekendu w sklepach i punktach usługowych na terenie Alfa Centrum. Do odbioru nagrody uprawniają paragony na kwotę min. 100 zł (można zsumować maksymalnie 2 paragony), które należy okazać w Punkcie Obsługi Promocji, a także zeskanować w aplikacji SEZAM. Z promocji można korzystać wielokrotnie. Klienci mogą wybierać spośród 8 wzorów poduszek – wybierzesz różnorodność czy wszystkie identyczne? Promocja trwa w dniach 29-30 sierpnia – do wyczerpania zapasów. Na klientów Alfa Centrum czeka 500 poduszek, jedna osoba będzie mogła odebrać maksymalnie 8 wzorów, za każdym razem spełniając warunki promocji.

O obiekcie:

Alfa Centrum Białystok to największe centrum handlowe na Podlasiu. Zlokalizowane w sercu Białegostoku, zostało wybudowane w 2008 roku, na pofabrycznych terenach dawnej fabryki Eugeniusza Beckera. Na łącznej powierzchni 86.000 mkw., znajduje się ponad 157 lokali handlowo-usługowych oraz 7-salowe kino. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska.

Więcej informacji:

Materiały Organizatora.

Źródło: Marketing & Communications Consultants

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *