„American dream” po polsku. Rozmowa ze Sławomirem i Kajrą

"American dream" po polsku. Rozmowa ze Sławomirem i Kajrą

Jego „american dream” spełnił się w Polsce, a „Miłość w Zakopanem” zapewniła status megagwizady. Sławomir i Kajra w rozmowie z dziennikarką portalu Bia24 uchylają rąbka tajemnicy m.in. na temat nadchodzących nowości. Już nie raz udowodnili, że pomysłów na hity im nie brakuje…

Karierę muzyczną i warsztat szlifował na Long Island. Po licznych sukcesach w USA, zdecydował się wrócić do Ojczyzny. W 2015 roku na polskim rynku muzycznym pojawił się jego pierwszy singiel pt. “Megiera”. Utwór podbił serca polskich słuchaczy.

Po sukcesie „Megiery” przyszedł czas na kolejne single: „Ni mom hektara”, „Aneta”, „Miłość w Zakopanem”, „Ty mała znów zarosłaś”, „Weselny pyton”, „Totalny Love”, „Będę z nią” czy najnowszy „Andrzej” – w rytm tych piosenek nie sposób nie ruszyć na parkiet. Ich twórca to człowiek wielu talentów: aktor, performer, piosenkarz, konferansjer i prezenter telewizyjny.

Wspomniany „Andrzej” to muzyczna nowość od Sławomira. Utwór debiutował 2 lipca, w dzień urodziny taty wokalisty. W klipie wystąpił m.in. piosenkarz Filip Lato.

Jest już na naszym kanale YouTube utwór „Andrzej”, dedykowany mojemu tacie Andrzejowi, który bardzo lubi dobrą muzykę, piłkę nożną i zabawę. A ta radość do muzyki jest we mnie dzięki tacie właśnie – mówi w rozmowie z Bia24 Sławomir.

Kajra i Sławomir nie zatrzymują się i szykują dla swoich fanów kolejne nowości.

Pomysłów nam nie brakuje. Ostatnio wylądowałem myty przez osiem tancerek namydlonymi gąbkami. Co się dzieje, to zobaczycie już niedługo na moim kanale – dodaje gwiazda Rock Polo.

Sławomir i Kajra pojawili się na imprezie z okazji 25. urodzin radia Jard. Jeden z najbardziej rozchwytywanych muzyków w Polsce porwał do wspólnej zabawy zgromadzoną przed sceną publiczność.

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu

Share

Recommended Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.