„Atrakcyjni mają łatwiej”

„Atrakcyjni mają łatwiej”

Pielęgnacją urody zajmuję się od 1984r. Odkryłam, że mój zawód jest także pasją, gdyż z ogromną przyjemnością i satysfakcją wykonuję zabiegi uwzględniając potrzeby klientek oraz najnowsze trendy modowe w kosmetologi.

Wykorzystuję innowacyjne technologie, poparte wiedzą i doświadczeniem renomowanych ośrodków badawczych. Dlatego efekty mojej pracy są spektakularne.

Dbanie o zdrowie, urodę i zachowanie młodości to wymóg czasów. Osoby atrakcyjne są postrzegane jako ludzie sukcesu. Łatwiej się im żyje prywatnie oraz zawodowo.
Ludzie zadbani, czują się ładniejsi,są bardziej odporni na stres i choroby fizyczne, mają większą pewność siebie, łatwiej realizują swoje cele i spełniają marzenia przyciągając do siebie dobrą passę.

Inne potrzeby mają kobiety,a inne mężczyźni. Cieszymy się,że możemy im sprostać. Obecnie klienci są świadomi, oczytani, doskonale wiedzą czego spodziewać się po wizycie w Nefretete spa.

Zmarszczki, pory, przebarwienia, blizny, rozstępy nie są problemem. Eliminujemy je laserem Emerge. Do napinania luźnej skóry stosujemy Radiage Pelleve. Mamy wypełniacze i nici PDO.

Jednak najbardziej popularne są różnego rodzaju peelingi, zwłaszcza medyczne z czynnikami wzrostu i antyoksydantami gdyż skutecznie spowalniają proces starzenia skóry.

Usuwamy naczynka i włókniaki oraz nadmierne owłosienie. Zapobiegamy utracie włosów na głowie stosując mezoterapię igłową.
Rewolucyjnym rozwiązaniem w zakresie redukcji obwodu ciała i cellulitu jest VellaShape.

Tak więc, jeśli atrakcyjny wygląd jest dla kogoś ważny z łatwością można o to zadbać.

Nasze pachnące egzotyką zabiegi spa i wellness poprawią nastrój, wygląd, relaksują i odprężają dając satysfakcję klientom.

Dla Czytelniczek Obcasów Podlasia pl. (które polubią fanpage Nefretete spa oraz ObcasyPodlasia.pl) do końca marca oferujemy zniżkę 20% na kosmetologię estetyczną i masaże.
*Promocje nie łączą się.

Autor: Helena Milewska-Cieślewicz
Nefretete spa

image1

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *