Bezpłatne badania z okazji Dnia Matki

Bezpłatne badania z okazji Dnia Matki

Zbliża się DZIEŃ MAMY. Z tej okazji w najbliższą sobotę (28 maja) w nowej hali Giełdy na Andersa, odbędą się bezpłatne badania oraz zabiegi dla mam w każdym wieku.

Od godz. 9.00 będą czekać konsultanci z Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, którzy przeprowadzą badanie i analizę składu ciała. Zaplanowano również konsultacje na temat programów profilaktycznych NFZ: programu profilaktyki raka piersi, programu profilaktyki raka szyjki macicy i programu pilotażowego: Profilaktyka 40 PLUS.

Osoby, które wybiorą się tego dnia na Giełdę, będą mogły także skorzystać z rad optometrysty firmy Vision Express, który przeprowadzi bezpłatne badanie wzroku. Natomiast firma Zakątek Zdrowia przeprowadzi analizę kwantową składu ciała, która pozwala na wczesne wykrycie nieprawidłowości występujących w organizmie człowieka, zanim pojawią się odczuwalne objawy.

Zaś konsultantki firmy AVON Polska zapraszają na bezpłatne zabiegi na dłonie, dodatkowo sprzedawcy Giełdy poczęstują przybyłych gości wyrobami własnej produkcji.

Spotkania z konsultantami będą odbywały się w nowej hali Giełdy, lok.307, w godz. 9.00-12.00.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.