Bielizna w prezencie?

Bielizna w prezencie?

Jeśli planujesz podarować mamie, przyjaciółce czy siostrze bieliznę w prezencie świątecznym, koniecznie przeczytaj poniższy tekst. Wskazówki naszego eksperta pozwolą Ci podjąć trafną decyzję.

„Wybór prezentu na święta zwykle jest bardzo trudny. Staje się tym trudniejszy jeżeli planujemy kupno bielizny dla kobiety. Zachęceni różnymi reklamami udajemy się do sklepu w poszukiwaniu idealnej bielizny … i wówczas zdajemy sobie sprawę,  że jest to jeszcze trudniejsze niż nam się wydawało na początku.

W przypadku wyboru tego rodzaju prezentu powinniśmy w zasadzie rozpatrywać jedynie takie produkty jak bieliznę nocną, szlafroczki czy tzw. doły, czyli majtki. Przy czym trzeba wówczas bardzo dobrze znać gust i upodobania osoby, dla której kupujemy. Nie każdej kobiecie do gustu przypadnie koronkowy szlafroczek i nie każda też preferuje stringi

Natomiast samodzielny zakup biustonosza nie powinien być w ogóle brany pod uwagę i gorąco go odradzam. Dlaczego? Ponieważ przy zakupie biustonosza najważniejsze jest dopasowanie, a to nie kończy się na rozmiarze. Konieczny jest dobór odpowiedniego fasonu, a z tym raczej nie uda się „na oko”

Nawet jeśli znamy rozmiar i fason,jaki nosi osoba obdarowywana należy pamiętać, że one różnie wypadają pomiędzy markami, a często rożnie wypadają nawet w tej samej marce w tym samym kroju w różnych kolorach.

Co począć w takim razie ? Jeśli chcielibyśmy obdarować bliską osobę bielizną która nie wyląduje na dnie szuflady a będzie noszona z przyjemnością ?

Sugeruję zakup bonu podarunkowego do salonu który oferuje różnorodność marek i fasonów, w którym obdarowana osoba będzie mogła zrealizować swój bon. Na miejscu brafitterka będzie miała szansę dobrać biustonosz idealny dla niej i jej piersi. Taki bon gwarantuje sukces w trafności i pełne zadowolenie”.

nowe logo

Autor: Iwona Misiewicz
www.brabirds.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *