Biznes na obcasach – spotkanie w Łomży

Biznes na obcasach w Łomży [fot. UM Łomża]

Jeszcze można zapisać się na śniadanie biznesowe w Łomży. Dedykowane jest paniom, które prowadzą własne firmy, są ich współwłaścicielkami lub zajmują stanowiska kierownicze. Mile widziani są też wszyscy lokalni przedsiębiorcy.

Śniadanie zaplanowane jest na 8 marca, w godz. 9.00-11.00 – miejscem spotkania będzie łomżyńska Hala Kultury (Pl. Stary Rynek 6). – Zależy nam, żeby jak najwięcej przedsiębiorczych kobiet z regionu obecnych było na naszym spotkaniu – mówi Małgorzata Puchała, kierownik Centrum Obsługi Przedsiębiorców przy Urzędzie Miejskim w Łomży.

By wziąć udział – trzeba wypełnić formularz , napisać e-mail: cop@um.lomza.pl lub po prostu zadzwonić (86) 215 68 52.

Będzie o funkcjonalnej żywności, lokalnych produktach ekologicznych. Ewa Gąsiorowska opowie o naturalnej biżuterii, Teresa Wykowska (wspólniczka miejscowego sadu Wykowskich) – o rodzinnej firmie, a Małgorzata Lenkiewicz – o działalności firmy Szarłat, specjalizującej się w zdrowej żywności.

O swojej pracy i zdrowych pasjach będzie mówić dr Sylwia Chojnowska, prorektor Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Każda z uczestniczek również będzie miała możliwość zaprezentowania się.

Wzruszającym może za to być czas poświęcony Kasi Kuklińskiej – łomżyńskiej społeczniczce, założycielce Fundacji JA i TY (będzie można wesprzeć jej dzieło). Kasia rok temu zmarła po ciężkiej chorobie.

W poprzednim kobiecym śniadaniu biznesowym udział wzięło 70 gości, w większości były to kobiety biznesu.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.