„Nie chcemy przebierać kobiet, tylko je ubierać modnie i wygodnie” By Carla Fashion

„Nie chcemy przebierać kobiet, tylko je ubierać modnie i wygodnie” By Carla Fashion

Edyta i Karolina – mama i córka – jednak łączy je nie tylko relacja rodzinna. Wspólnie prowadzą własny biznes, łącząc swoje doświadczenia, wiedzę i wizje tworzą całość. Jak sobie radzą z podziałem obowiązków i emocjami? Opowiadają Edyta i Karolina, właścicielki butiku By Carla Fashion.

Obcasypodlasia.pl: By Carla Fashion. Dlaczego akurat butik?

Edyta: Pomysł na butik powstał z myślą, żeby robić to, co sprawia nam przyjemność. „Kochając swoją pracę nie przepracujesz ani jednego dnia” i właśnie dlatego.. .dwie kobiety lubiące modę i nowinki z nią związane.

Karolina: Brakowało nam takiego miejsca. Dopóki nie otworzyłyśmy butiku, mam wrażenie, że kobiety w Białymstoku nie miały gdzie dobrze się ubrać i przy okazji porozmawiać, spędzić czas w miłej atmosferze.

Mama i córka, dwa światy, dwa inne punkty widzenia. Podział obowiązków był jasny już od początku, czy przyszedł z czasem?

Edyta: Tak,myślę, że jasny od samego początku. Karolina ma social media w jednym palcu, ja ciągle uczę się od niej. To jej pomysły na udział w eventach i wszelkiego rodzaju wydarzeniach są wdrażane w życie. Ja zajmuje się bardziej handlową i księgową stroną butiku. Oczywiście wszystko jest wspólnie konsultowane.

Karolina: Jeśli chodzi o obowiązki po mojej stronie są social media i reklama butiku. Resztę cały czas obserwuję. Rodzice są dla mnie ogromnym wsparciem, bo wiem, że zawsze mogę się poradzić i zaczerpnąć wiedzy w kwestii biznesu.

Zdarzają się konflikty? Jak sobie z nimi radzicie?

Karolina: Konflikty zdarzają się tak jak w każdej relacji Mamy z córką. Najważniejsza jest rozmowa, ona jest kluczem do wszystkiego. Często konflikty obracamy w żart, mamy podobne poczucie humoru, a w końcu śmiech jest lekiem na wszystko.

Edyta: Oczywiście, ale to z racji naszych charakterów. Obie bardzo emocjonalnie podchodzimy do różnych spraw, ale zawsze tak szybko jak wybuchamy to i szybko studzimy swoje emocje.

W bardzo oryginalny i ciekawy sposób prowadzicie swoje social media. Z pewnością jest to bardzo czasochłonne.

Edyta: A to już pytanie do mojej córeczki. Sama wszystko prowadzi od A do Z. Rzeczywiście zabiera jej to dużo czasu, do tego jeszcze dwa kierunki studiów a i tak daje radę!

Karolina: Dziękuje, to miłe. Prowadzę social media od początku istnienia butiku. Z dnia na dzień nasze social media rosną w siłę, jest to budujące i zachęca do działania. Ciągle szukam nowych inspiracji. Każdy kto twierdzi, że prowadzenie social media nie jest czasochłonne, jest w błędzie. Poświęcam na to większość swojego czasu a i tak mam ciągle wrażenie, że to za mało.

Kim są dla Was Wasze Klientki?

Karolina: To wspaniałe jak biznes może połączyć kobiety. Codziennie spędzamy razem czas, wiele kobiet nam się zwierza z tych lepszych i gorszych momentów swojego życia. Po to też jesteśmy, żeby kobiety czuły się przy nas komfortowo i wiedziały, że mogą nam zaufać.

Edyta: Nasze Klientki to dla nas bliskie znajome, niektóre to nawet już przyjaciółki! Poznajemy się rozmawiając o naszych gustach,często tak jak wspomniała Karolina o sprawach prywatnych.

Często powtarzam, że miejsce tworzą ludzie. W By Carla Fashion na Klientki czeka miła, przyjazna atmosfera i smaczna kawa. Zdecydowanie jest to jedno z miejsc, do którego z chęcią się wraca. Od początku stawiałyście na taki klimat butiku?

Edyta: O tak, to nasze pierwsze i priorytetowe założenie. Atmosfera sprawia, że kobiety czują się komfortowo. Nie narzucamy własnego zdania tylko proponujemy odpowiednią stylizację dla Klientki. Nie chcemy przebierać kobiet tylko je ubierać modnie i wygodnie. Jeśli Klientka wygląda w czymś źle i nie pasuje to do niej szczerze o tym mówimy. Zawsze staramy się pomóc.

Karolina: Oczywiście! Dziękujemy Elu. Na tym nam zależało, aby w dzisiejszym ciągłym pędzie odnaleźć miejsce, w którym mogłybyśmy się na moment zatrzymać i odpocząć. Poświęcić chwilę dla siebie.

Jakie kreacje znajdziemy w By Carla Fashion?

Karolina: Znajdziemy stylizacje na każdą okazję. Wydaje mi się,że jesteśmy jedynym takim miejscem w Białymstoku gdzie ubierzemy kobietę przysłowiowo od stóp do głów.

Edyta: Asortyment w By Carla jest bardzo szeroki od stylizacji na co dzień, aż po kreacje wieczorowe czy wizytowe. Staramy się ubrać każdą Panią niezależnie od wieku, najmłodsza ma 14 lat, a najstarsza 70 lat . To samo tyczy się rozmiarów, modne ubrania posiadamy w rozmiarówce 34-54. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Co jest dla Was najważniejsze w Waszym biznesie?

Edyta: W naszym biznesie stawiamy na uczciwość i szczerość. Cieszą nas opinie o tym jak super się noszą i wyglądają nasze stylizacje. To dla nas najlepsza reklama. Zadowolenie Klientek jest ogromnie ważne, ich uśmiech daje nam motywację, żeby ciągle się rozwijać.

KAROLINA: Najważniejsze jak dla mnie jest, aby pokazać, że każda kobieta niezależnie od wieku bądź rozmiaru może wyglądać modnie. Każda z nas jest piękna, trzeba to jedynie podkreślać. Po to właśnie jesteśmy, aby doradzać i podkreślać piękno.

Niebawem pierwsze urodziny butiku, przygotowujecie jakieś niespodzianki dla swoich Klientek?

Karolina: Jak najbardziej! Mam już głowę pełną pomysłów. Szczerze mówiąc, powoli zaczynam działać w tym kierunku, aby zaskoczyć nasze Klientki. Planuje wydarzenie, wiele konkursów i NAGRÓD. Sama nie mogę się doczekać, aż będę mogła się tym z Wami podzielić! Powiem jedno, będzie warto dołączyć jeszcze do grona naszych Klientek!

Edyta: Tak, jak już powiedziała Karolina, będziemy świętować, będą atrakcje i niespodzianki. W końcu to nasze pierwsze urodziny i podsumowanie wszystkiego, co do tej pory osiągnęłyśmy. Obserwujcie nasze media społecznościowe, tam dowiecie się wszystkiego jako pierwsi.

Dziękuję.

Fot. Z archiwum By Carla Fashion

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *