Czy lifting bez skalpela jest możliwy?

Czy lifting bez skalpela jest możliwy?

Do niedawna lifting skóry kojarzył się nam głównie z zabiegami, w których główną rolę odgrywa skalpel. Medycyna jest dziedziną, która rozwija się nieustannie, również w zakresie medycyny estetycznej. Jej rozwój pozwala nam już dziś skorzystać z zabiegów, których efekty są porównywalne do tych z użyciem skalpela.

Biostymulacja i odpowiednie nawilżenie – to właśnie w nich tkwi sukces. Biostymulacja to nic innego jak pobudzenie w odpowiedni sposób naturalnych zdolności regeneracyjnych organizmu. Można powiedzieć, że to lifting na poziomie komórkowym.

Lifting bez skalpela. Poznajmy szczegóły

Kto może skorzystać z tego typu zabiegów? Na czym polegają i jakich efektów się możemy spodziewać? O to pytam ekspert współpracującą z naszym portalem dr Ewelinę Górską z Kliniki HBCmed.

Pani Ewelino, rozwiejmy wątpliwości już na początku. Lifting bez skalpela, ale z równie zadowalającym efektem – to możliwe?

Odbudowa skóry poprzez jej dogłębne nawilżenie i biostymulację – to efekt innowacyjnych zabiegów, które działają skutecznie i w sposób bezpieczny. W mojej Klinice HBCmed to jak najbardziej możliwe.

W jaki sposób te zabiegi oddziałują na skórę?

Zabiegi usuwają stres oksydacyjny, pobudzają fibroblasty do tworzenia kolagenu i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry.

Z Pani doświadczenia – jakie są pierwsze oznaki, symptomy świadczące o tym, że czas pomyśleć o tego typu zabiegach?

Jeśli zauważamy u siebie pierwsze oznaki starzenia, widzimy, że skóra straciła elastyczność, jest pozbawiona blasku i wymaga nawilżenia, a nie do końca czujemy się z tym dobrze, to pierwszy dzwonek, aby pomyśleć poważnie o wizycie w naszej Klinice.

Jakich rezultatów może się spodziewać osoba, która skorzysta z takich zabiegów?

Na długo zniknie wiotkość i suchość, skóra będzie się regenerować, ulegnie naturalnej przebudowie. Dzięki ujędrnieniu i nawilżeniu skóry drobne zmarszczki ulegną spłyceniu, dając efekt młodości i świeżości w sposób naturalny, niewpływający na indywidualne kody twarzy.

Czy postępowanie w tym przypadku dla każdej osoby jest takie samo?

Zabiegi dobieramy indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od potrzeb i stanu skóry. Używamy innowacyjnych produktów m.in. NUCLEOFILL, SYNEKOS, LINERASE, SKINBOOSTER, REGENERIS, CELLULAR MATRIX. Osoby zainteresowane zapraszam do naszej Kliniki, z chęcią odpowiem na wszelkie pytania.

dr Ewelina Górska HBCmed

Źródło fot. z archiwum dr Eweliny Górskiej

Fot. wyróżniające – źródło Pixabay.

Zobacz inne artykuły w zakładce URODA

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *