NIETYPOWE DODATKI DO POKOJU DZIECIĘCEGO – inspiracje od NICE TIME

NIETYPOWE DODATKI DO POKOJU DZIECIĘCEGO – inspiracje od NICE TIME

Jeżeli czeka Cię urządzanie pokoju dla Twojego dziecka i interesują Cię niebanalne dodatki, do pokoju dziecięcego to ten artykuł jest dla Ciebie idealny.

Urządzanie kącików dla naszych milusińskich to z jednej strony ogromna przyjemność a z drugiej mnóstwo czasu spędzonego na przeszukiwaniu ofert sklepów, czytaniu opinii, radzeniu się innych rodziców, porównywaniu funkcji, doborze właściwej kolorystyki, nie wspominając o bezpiecznym użytkowaniu. W wielu przypadkach dochodzi do tego jeszcze aspekt ograniczonej ilości miejsca. Dlatego piękne i zarazem funkcjonalne dodatki do pokoju dziecięcego cieszą się aktualnie ogromnym powodzeniem wśród rodziców.

Produkt, który łączy w sobie wiele funkcji: od dekoracyjnych, przez użytkowe aż po zabawę. Czy da się to wszystko połączyć w jednym?

Otóż, da się.

Zajrzyjcie do internetowego sklepu Nice Time – producenta nietypowych poduch, uwielbianych przez dzieci.

Nice Time to marka stworzona przez dwie energiczne kobiety, które po wieloletnim doświadczeniu w pracy w międzynarodowym koncernie postanowiły zrealizować swoje marzenie o prowadzeniu własnej firmy. Od początku wiedziały i stawiały sobie za cel, aby ich obecne działania kojarzyły się z czymś miłym, z wolnym czasem, z zabawą, z kolorami, dawały radość Klientom i im samym również.

Powstało logo z puzzlem a wraz z nim zarys pierwszego produktu, czyli poduchopuzzla. To nie jest klasyczna poducha. Duży, wycięty z kwadratu o boku 50 cm puzzel z tapicerskiej pianki obszyty jest zdejmowanym pokrowcem. Kupując kilka sztuk można ułożyć poszczególne poduchy zarówno poziomo, jak i pionowo tworząc w ten sposób materac, matę do zabawy, fotel, ściankę, co sprzyja rozbudzaniu kreatywności najmłodszych i pomaga w rozwoju ich motoryki. Możliwości jest bardzo wiele. Podobnie jak wiele jest kolorów i wzorów tkanin, jakimi poduchopuzzle mogą być obszyte tak, aby idealnie pasowały do pokoju dziecięcego i zainteresowań młodego użytkownika. Po skończonej zabawie można je ułożyć w zajmujący niewiele miejsca stosik, który sam w sobie również wygląda bardzo dekoracyjnie. Co ciekawe, poduchopuzzle znalazły uznanie nie tylko wśród najmłodszych. Kupują je nawet dorośli jako dodatkowe siedziska np. w trakcie letnich, ogrodowych pikników. Cały asortyment powstaje ręcznie i jest szyty w jednej z rodzinnych, łódzkich szwalni.

Do obecnie dostępnych opcji dochodziłyśmy dość długo – mówi jedna ze Współwłaścicielek Nice Time’u Katarzyna Warwocka. – Testowałyśmy rozmaite tkaniny, ich zachowanie i układanie się na wymagającym kształcie poduszki. Materiał musi ładnie przylegać, ale jednocześnie dawać możliwość zdjęcia pokrowca do prania i po tej operacji nie tracić swoich właściwości. Do tego, musi być wytrzymały – dzieciaki w zabawie są beztroskie i szalone a produkt musi to wszystko dzielnie znieść – dodaje pani Kasia z uśmiechem.

Nasze osobiste pociechy oraz dzieci znajomych i rodziny to niezmiennie nasz skrupulatny „Dział Kontroli Jakości”, który pozwala nam mieć pewność, że produkt spełnia wysokie wymagania – dodaje druga ze Wspólniczek Wioletta Kogut.

Słuchając uwag dotychczasowych Klientów, wprowadziłyśmy różne faktury atestowanych tkanin, dzięki czemu nasze podchopuzzle są z powodzeniem używane również w ramach zajęć z integracji sensorycznej – zauważa pani Wiola.

Ukoronowaniem tych starań jest tytuł, jaki poduchopuzzle marki Nice Time zdobyły w tegorocznym Plebiscycie Influencer’s Top 2019 zorganizowanym przez portal All About Life. Szerokie grono jurorów złożone z dziennikarzy, aktorów i znanych z mediów społecznościowych influencerów doceniło sposób wykonania i walory dekoracyjne oraz użytkowe flagowego produktu marki.

Obie Panie nie poprzestają w wymyślaniu kolejnych projektów. Już niebawem w sklepie online zostanie wprowadzona możliwość zakupu samych „ubranek” na poduchopuzzle. Dzięki temu, w bardzo łatwy i tańszy sposób będzie można zmienić wygląd dotychczasowych poduch. To dobry pomysł dla Klientów, którzy chcą wymienić wodoodporne, praktyczne do używania latem w ogrodzie poduchy na wersję „zimową” w welurowym, niezwykle miłym w dotyku i eleganckim pokrowcu.

Jesienią planowana jest ponadto premiera całkiem nowego produktu – pufopuzzla. Właścicielki zgodnie twierdzą, że to będzie prawdziwy przebój.

A gdzie i w jaki sposób zamówić produkty marki Nice Time? Nic prostszego. Wystarczy wejść na stronę www.nicetime.pl i wybrać coś dla siebie w sklepie a jeśli szukacie konkretnego wzoru, to skontaktujcie się z Właścicielkami. W Nice Time atmosfera jest niezwykle luźna, przyjazna, nieskrępowana a każdy Klient czuje się wyjątkowo zaopiekowany i swobodny. Dziewczyny udostępniają wzorniki tkanin, spośród których wybierzecie dokładnie to, co Was interesuje. Indywidualne zamówienia są realizowane zazwyczaj w ciągu 2-3 tygodni. Zdarza się, że towar jest Wam dostarczany pod drzwi osobiście przez Właścicielki.

Z marką Nice Time możecie się także spotkać na rozmaitych imprezach targowych w całej Polsce dedykowanych dzieciom lub wyposażeniu wnętrz. Wystarczy śledzić ich profil na FB Nice Time , na którym ogłaszają, gdzie tym razem się pojawią. Warto wtedy zajrzeć na stoisko, bo to idealna okazja, aby poznać produkt, skonsultować się i dokonać skrojonego na miarę zakupu.

O marce: Nice Time to firma, którą pod koniec 2018 roku stworzyły dwie wieloletnie koleżanki. Realizują dzięki niej swoje marzenia o tym, aby tworzyć piękne rzeczy od podstaw i mieć przy tym sporo radości, którą starają się zarażać swoich Klientów. Oprócz wspomnianych w artykule poduchopuzzli firma posiada także szeroką ofertę ręcznie szytych akcesoriów do książek, czytników e-booków i telefonów oraz cieszące się dużą popularnością miękkie, kolorowe poduszki do sypialni i pokoju dziecięcego.

Artykuł sponsorowany.

Fot. Z archiwum Nice Time

Więcej dla rodziców – MAMA NA OBCASACH

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *