Dorota Janowska – pozytywna kobieta

Dorota Janowska – pozytywna kobieta

 Jeśli w naszym regionie organizowana jest jakaś inicjatywa dla nas, kobiet, to wiadomym jest, że nasza redakcja wcześniej, czy później weźmie to pod lupę. Dziś o spotkania z cyklu „Pozytywna kobieta” rozmawiam z Organizatorką – Dorotą Janowską.

Obcasypodlasia.pl: Poznałyśmy się na jednej z konferencji skierowanych właśnie do kobiet. Opowiedz proszę pokrótce czym się zajmujesz?

Dorota Janowska: Jestem świadomą kobietą, matką, managerem, strategiem, trenerem sprzedaży, mówcą i pasjonatką uważnego, pozytywnego doświadczania życia.

Zawodowo zarządzam firmą produkującą reklamę, a z pasji m.in prowadzę Akademię Pozytywną, podróżuję i tańczę.

Kim jest według Ciebie kobieta pozytywna?

Kobieta pozytywna to kobieta która emanuje pozytywna energią, pozytywnym nastawieniem, uważna i świadoma siebie – swoich potrzeb. Kobieta akceptująca siebie, która chce doświadczać pozytywnego życia.

Bycia pozytywną można się nauczyć?

Oczywiście, tak jak wszystkiego, jedyny warunek to to, czy tego chcemy.

Jak zrodził się pomysł na spotkania z cyklu „Kobieta Pozytywna”?

Akademia Pozytywna i projekt „Kobieta Pozytywna” zrodził się z doświadczeń życia i inspiracji wspaniałymi ludźmi, którzy dali mi bodziec do zmian na pozytywne, do chęci życia pięknym życiem jako szczęśliwej i spełnionej kobiety.

Akademia Pozytywna to również odpowiedź na potrzeby Kobiet, ich chęci starań o lepsze jutro i wewnętrzną zgodę z sama sobą.

Co chciałaś przekazać kobietom podczas tych spotkań?

Warsztaty Akademii Pozytywnej poruszają tematykę taką jak: akceptacja, pewność siebie, motywacja, zmiana nawyków na pozytywne, emocje oraz relacje.

Zależy mi na tym aby Kobiety stały się uważne na siebie, swoje potrzeby i pragnienia, aby zauważały i delektował się pięknem dnia codziennego, aby szczęście nie było obwarowane warunkami, a było ich sposobem na życie.
Chciałabym aby warsztaty były KLUCZEM do szczęśliwego życia, pełnego dobrych emocji.

W tym roku również planujesz je kontynuować?

Tak w 2019 kontynuuję warsztaty Akademii Pozytywnej z cyklu „Wokół kobiecości”. Pierwsze warsztaty w tym roku „Obudź swoją wewnętrzna kobietę” już za nami. Informacje o kolejnych spotkaniach na FB na Akademii Pozytywnej.

Dziękuję.

 

Fot. Z archiwum Doroty Janowskiej

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *