EkoLove – Targi Kosmetyków Naturalnych

EkoLove - Targi Kosmetyków Naturalnych

EkoLove to pierwsze Targi Kosmetyków i Produktów Naturalnych w Podlaskiem. Krainie, w której natura gra pierwsze skrzypce, harmonijnie przeplatając się z historią i tradycją wielu kultur.

EkoLove to kolejna na mapie Polski i jednocześnie pierwsza w północno-wschodniej części kraju szansa, by producenci kosmetyków, żywności i wyrobów naturalnych mogli spotkać się z odbiorcami szukającymi produktów dobrych dla zdrowia i środowiska.

Kiedy? Gdzie? Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-6 listopada na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

O TARGACH:

EkoLove to pierwsze Targi Kosmetyków Naturalnych w Podlaskiem. Wydarzenie kierowane jest do dwóch grup odbiorców. Pierwszą z nich są Wystawcy – producenci kosmetyków i produktów pochodzenia naturalnego. Co istotne, będą to nie tylko lokalni przedsiębiorcy.

[mat. organizatora]

Kolejną grupą są oczywiście osoby odwiedzające targi – konsumenci, mieszkańcy Białegostoku i regionu. Podczas wydarzenia będą oni mieli szansę zapoznać się z ofertą lokalnych i ogólnopolskich firm, porozmawiać z producentami, zakupić ich produkty, a także skorzystać z oferty dodatkowej – warsztatów, wykładów i szkoleń. Postaramy się, by oferta była jak najbogatsza i interesująca, szczególnie biorąc pod uwagę dzisiejsze trendy i wzrost świadomości konsumentów w temacie produktów i praktyk dobrych dla zdrowia i środowiska. Zależy nam, by pogłębiać wiedzę odwiedzających w dziedzinie dbania o zdrowie, urodę i środowisko, a przede wszystkim świadomego wybierania produktów tworzonych w zgodzie z naturą i otoczeniem.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Marszałek Województwa Podlaskiego. Wydarzenie objęte jest również Honorowym Patronatem Prezydenta Białegostoku.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.