Ekspert radzi – jak dobrać odpowiednią kreację karnawałową.

Ekspert radzi - jak dobrać odpowiednią kreację karnawałową.

Zaczął się karnawał i z pewnością jest wiele okazji, by założyć piękne suknie. Specjalnie dla Ciebie mam kilka propozycji, które mogą Cię zainspirować i zechcesz wykorzystać  to co masz w szafie.

Jestem przekonana, że w twojej szafie jest czarna prosta sukienka. Dopierz ozdobną biżuterię i buty – im bardziej ozdobne tym lepsze. W tym sezonie nie tylko biżuteria jest błyszcząca i strojna. Buty mogą być jedyną ozdobą prostej sukienki.

1

Niezawodne i zawsze na czasie są szykowne suknie z cekinami. Pamiętaj, że reszta dodatków musi być minimalistyczna. Na taki fason sukienki może pozwolić sobie kobieta dość szczupła i młoda. Mimo długiego rękawa, głęboki dekolt wiele odsłania. Pamiętaj o swoim wieku pod względem ubierania się.  Nic nie szpeci bardziej niż odkryte starzejące się ciało.
2

Jeśli chcesz wyróżniać się, to w tej  kreacji na pewno zauważą cię wszyscy. Piękna czerwień koronki i ozdobna złota torebka tworzą harmonię i grację. Do tak bogatej sukienki zbędne są inne dodatki.  Wystarczą skromne kuleczki w uszach. Odważny kolor dla odważnej kobiety w każdym wieku.

3

W takich kreacjach dobór odpowiedniej  bielizny ma znaczenie. Bielizna nie może wystawać i zniekształcać, a  tuszować i stwarzać iluzję idealnej sylwetki. Twój strój ma być dobrany do wystroju wnętrz. Brokatowa sukienka nijak ma się do pubu z piwem. Piękny i elegancki lokal wymaga takiego samego stroju.
Życzę Ci wspaniałej zabawy.

Autor: Małgorzata Kosiak

Od 10 lat wydobywa z ludzi prawdziwie piękno. Jako doradca w zakresie wizerunku osobistego dokonuje analizy sylwetki, analizy kolorystycznej, przeglądu szafy, a także towarzyszy klientkom podczas zakupów. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla tych, którzy chcą zmienić swój wygląd i wypracować unikatowy styl. Autorka książki „Dobry wizerunek”. Książka do nabycia na www.dobrywizerunek.com.pl .

14021714_1770876503196982_2909763766443468745_n-210x300

Fot. Materiały Autora.

Źródło: http://dobrywizerunek.com.pl/karnawalowe-kreacje/

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *