Era Nowych Kobiet – nadchodzące wydarzenia

Era Nowych Kobiet - nadchodzące wydarzenia

Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz to klub skierowany głównie do kobiet, który ma na celu wspierać je w budowaniu poczucia własnej wartości. Innymi słowy, to PROJEKT SZCZĘŚCIE.

Jak wynika z badań WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), Polki są na ostatnim miejscu w Europie jeśli chodzi o akceptację samych siebie. Polki zatracają się w poczuciu obowiązku bycia najlepszą matką, żoną, przyjaciółką, sąsiadką, skupiając całą swoją energię na zmaganiach z trudem codziennego życia. To zaskakujące biorąc pod uwagę, że aż 70% wszystkich polskich studentów to kobiety. Co więcej, według raportu McKinsey&Company, firmy zarządzane przez kobiety osiągają zyski o 56% wyższe niż te zarządzane przez mężczyzn. Kobiety także częściej decydują o zakupach. Z 54. Kategorii produktów na rynku, mężczyźni decydują o zakupie tylko 9. To głównie dla nas największe firmy reklamowe tworzą wielomilionowe, kosztowne kampanie i głowią się, który instynkt, które ambicje wykorzystać, by nas zdobyć.

Kobiety Nowej Ery to kobiety po 25. roku życia, które pragną zmian i nie boją się o tym mówić. Potrzebują tylko wsparcia oraz motywacji do działania.

Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz to projekt ogólnopolski, którego założeniem jest tworzenie mikrospołeczności na terenie całego kraju. Pierwsza w podlaskim społeczność ENK ruszyła w Białymstoku. Jej Top Liderką, wybraną przez Joannę Przetakiewicz, jest Anna Narel.

Nie oceniajmy, a doceniajmy. Większość z nas, obecnych tu kobiet, codziennie leci w kosmos i wraca. Tylko tego nie widzimy – to dewiza liderki Ery Nowych Kobiet w Białymstoku.

Na pierwsze spotkania (informacyjne) Ery Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz w Białymstoku zgłosiło się ponad 600 pań. Warsztat Badania Potrzeb, przeprowadzony podczas pierwszych spotkań pokazał, czego w ramach ENK chcą Panie z Białegostoku. Najczęściej wskazywały potrzebę rozwoju osobistego i warsztatów związanych z kosmetologią czy wizażem. Dlatego kolejne wydarzenia są odpowiedzią na efekty Warsztatu Badania Potrzeb: za nami motywujące spotkanie z Dariuszem Marcem i Krzysztofem Grucelą, autorami książki „Genetyka zwycięstwa. Jak na dłoni”, przed nami konferencja Lechosława Chaleckiego „Esencja Kobiecości w budowaniu pozycji lidera ( 1 października, bilety rozdane w 24 godziny).

NADCHODZĄCE WYDARZENIA ENK BIAŁYSTOK:

Konferencja Lechosława Chaleckiego „Esencja Kobiecości w budowaniu pozycji lidera”

1 października, g. 18:00, Hotel Traugutta3

Ludzie potrzebują liderów, a zdobywanie i utrzymanie tej pozycji to proces ciągły i nieustający. Kobiety natomiast mają w sobie dużo naturalnych cech niezbędnych do stania się liderem. Są też umiejętności, których kobieta musi się nauczyć, aby swobodnie odnaleźć się w tej roli. Jakie to cechy? Kim jest lider i co może dać ludziom? Jak wykorzystać kobiecość do budowani pozycji lidera? Lechosław w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z Kobietami Liderami, odpowie na te i wiele innych pytań.

Ramowy program:

  • Ludzie potrzebują liderów – dlaczego?
  • Najważniejsze umiejętności w budowaniu pozycji lidera.
  • Strategia 5 kroków na drodze rozwoju lidera.

Kobiecy Wyjazd do Siedliska Morena

24-26 października

Enki, czyli uczestniczki Ery Nowych Kobiet, mają prostą dewizę: Doceniaj, nie oceniaj. A co z docenianiem samej siebie? Ten wyjazd to propozycja dla Pań, które chcą zatrzymać się na chwilę i zadbać o własne, zabiegane i zapracowane „ja”. Będzie kobieco, relaksująco i luksusowo.

W programie uroczysta kolacja, wykład ekspercki dietetyczki Kamili Banel o diecie w stresie i diecie oczyszczającej oraz konsultacje indywidualne, wieczór z maseczkami przygotowany przez Mediheal Polska, wspólne aktywności, poranny rozruch, SPA czy basen.

Degustacja wina z Lady Sommelier

15 listopada, g. 19:00-22:00 , Hotel Traugutta3

Propozycja nie tylko dla Pań. Dawka wiedzy i dobrego smaku w niebanalnych wnętrzach i doborowym towarzystwie. Degustację poprowadzi Ewa Redzylińska – absolwentka londyńskiej Szkoły Wine & Spirit Education Trust ze specjalizacją winiarską level 3 i mocnych alkoholi level 2.

W programie solidna dawka wiedzy o winach, degustacja 6 rodzajów, każdy uczestnik otrzyma także podkładki i noty degustacyjne.

Tekst i grafika. – informacja prasowa – Era Nowych Kobiet Białystok.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *