Ewa Wierzbicka – Nosal mediator sądowy

Ewa Wierzbicka - Nosal mediator sądowy

Jestem mediatorem sądowym i specjalizuję się w przepisach prawa rodzinnego. Prowadzę własną kancelarię mediatora sądowego, jestem mediatorem stałym działającym przy Sądzie Okręgowym w Białymstoku, należę do European Mentoring & Coaching Council Poland. Na co dzień pracuję z kobietami, mężczyznami i parami będącymi w sporze, w procesie zmiany.

Pomagam Wam w kryzysie w związku, w konflikcie w rodzinie, w rozwodach i sytuacjach po rozwodowych. Informuję Was o Waszych prawach, ponieważ ten, kto wie więcej wygrywa.

Inspiruję Was również do zmiany, do szukania odpowiedzi i rozwiązań, nie koncentrujemy się na problemie. Wspieram Was w porządkowaniu rzeczywistość, w której funkcjonujecie, nawet jeśli nie potraficie już ze sobą rozmawiać, a złość, frustracja i brak zaufania powodują, że ustawiacie się względem siebie jak wrogowie „w walce na śmierć i życie”.

W swojej pracy promuję właściwą komunikację, której częsty brak prowadzi do wielu nieporozumień i sporów. Dzięki temu, że zaczynacie rozmawiać udaje nam się wypracować warunki porozumienia pozasądowego, które satysfakcjonują obie strony i pomogą Wam funkcjonować w nowej rzeczywistości.

Bardzo cenię sobie autentyczność. W mojej ocenie ważne jest dążenie do szczęścia, a najgorsze jest tkwienie w toksycznej rzeczywistości. Jeżeli sami nie zdecydujemy się na zmiany, to nikt za nas tego nie zrobi. Najważniejsze jest wówczas to by mieć wokół siebie właściwych ludzi. Wsparcie może nam dać rodzina, przyjaciele, a często bywa też tak, że pomoc przychodzi z zupełnie obcej strony od osób, które rozumieją nasz problem i specjalizują się w danej dziedzinie.

Znajdziesz mnie tu.

Fot. w treści – autor Magdalena Ławreszuk Lawreszuk.eu

Grafika – materiały Ewy Wierzbickiej-Nosal

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *