Facemodeling – Panie mogą skorzystać już również w Białymstoku

Facemodeling – Panie mogą skorzystać już również w Białymstoku

Miłośniczki naturalnych metod dbania o urodę mogą już skorzystać z dobrodziejstw nowej, nieinwazyjnej metody, którą jest facemodelig. Za pojawieniem się tej metody w Białymstoku stoi Adrianna Butkiewicz – założycielka marki Papillon.

Od jakiegoś czasu w Twoim salonie możemy skorzystać z nowych terapii naturalnych metod odmładzania. Opowiedz nam proszę, na czym polega zabieg facemodelingu?

Tak, od kilku miesięcy mam tę przyjemność wykonywania terapii manualnej twarzy, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem – mówi Adrianna ButkiewiczFacemodeling jest to wielopłaszczyznowy proces nie tylko w obrębie samej twarzy, ale również piersi, dekoltu, szyi, karku czy mięśni głowy. Polega on na precyzyjnym oraz głębokim opracowywaniu tkanek położonych w tych obszarach. W zabiegu tym chodzi głównie o przywrócenie funkcji struktur kostnych poprzez rozluźnienie mięśni. To wieloetapowe narzędzie składa się z mioplastyki, masażu transbukalnego oraz tapingu estetycznego. Sama terapia rozpoczyna się od opracowania głowy, pleców oraz klatki piersiowej co daje nam świetne podłoże do dalszej pracy. Zaś w kolejnych etapach precyzyjnie oddziałuję na tkanki zarówno te położone zewnętrznie, jak i wewnątrz jamy ustnej. Dzięki tym działaniom staram się przywrócić poprawne krążenie krwi i limfy w ciele oraz zharmonizować pracę układu kostno- szkieletowego. Co ostatecznie daje efekt zmiany tonusu mięśniowego w obrębie twarzy a tym samym wpływ na poprawę owalu oraz usunięcie wszelkich opuchlizn w obrębie twarzy, szyi i dekoltu.

Facemodeling jest naturalnym i holistycznym programem odmładzania i modelowania twarzy. Jak przekonuje Adrianna Butkiewicz, która w Białymstoku w swoim Gabinecie Papillon zajmuje się facemodelingiem, jest to wysoce skuteczna metoda odmładzania i modelowania twarzy, która jest idealną propozycją dla osób poszukujących naturalnego i nieprzemijającego piękna niezależnie od wieku.

Skąd się wywodzi ten złoty środek?

Facemodeling jest bardzo młodą, nową metodą wprowadzoną przez twórczynię Anetę Hregorowicz- Gorlo(Polkę) – tłumaczy Adrianna Butkiewiczktóra z powodzeniem przez wiele lat zbierała ogrom doświadczenia i wiedzy, aby stworzyć jakże skuteczną i przełomową technikę spośród wszystkich metod odmładzania. Ta forma rehabilitacji estetycznej twarzy cieszy się coraz większą popularnością szczególnie wśród Pań, które cenią sobie naturalne metody odmładzania. W Polsce takich gabinetów jest kilkadziesiąt, natomiast na terenie województwa podlaskiego jest ich łącznie trzy Suwałki, Łomża, a teraz też Białystok.

Z facemodelingu korzystać mogą już również Panie z naszego regionu. Metoda ta na stałe wpisała się w ofertę usług studia Papillon.

Wybór tej usługi nie był trudny, był po prostu zgodny ze mną w 100%. Od wielu lat jestem zwolenniczką naturalnego dbania o siebie. Nie wyobrażam sobie korzystania z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Szukając alternatywy w tym temacie, znalazłam to, czego szukałam tyle lat. Facemodelig! W swoim zawodzie zawsze podchodzę do każdej terapii z niebywałą dokładnością, aby efekty mojej pracy były widoczne już po wyjściu z gabinetu. Podobnie było z terapią facemodeling. Nigdy nie podejmowałam się pracy, po której nie będzie efektu. Wybierałam takie szkolenia, wiedząc, że moja nauka nie pójdzie na marne. Przy wyborze terapii twarzy nie pomyliłam się, wybrałam konkretnie terapię Facemodeling, wiedząc, że będzie to niezwykła terapia dająca wiele wspaniałych rezultatów. Tak też się dzieje.

Wiemy już, na czym polega ta metoda, ale opowiedzmy o tym, co z pewnością najbardziej insertuje Twoje Klientki – o efektach.

Po terapii następuje przede wszystkim rozluźnienie napięć mięśniowych w obrębie całej twarzoczaszki oraz obręczy barkowej i głowy. W związku z tym poprawia się przepływ krwi i limfy. A co za tym idzie? Zabieg: – eliminuje obrzęki twarzy w postaci opadającej powieki, worków pod oczami, tzw. chomików czy drugiej brody. – Fantastycznie dotlenia tkanki oraz kości objęte terapią – spłyca zmarszczki, poprawiając jędrność i elastyczność skóry – Poprawia owal i symetrię twarzy – Odmładza wizualnie twarz o kilka lat. Zabieg rehabilitacji estetycznej należy wykonać przynajmniej w ilości 4 zabiegów. Sesje zabiegowe w gabinecie trwają około 120 minut i zaleca się ich przeprowadzanie co 10-14, a nawet 21 dni – w zależności od kondycji tkanek. Natomiast przeciwwskazaniami do terapii Facemodelig są przede wszystkim stany zapalne skóry(alergiczne, zakaźne), trądzik, liszaje, choroby dermatologiczne, przerwanie ciągłości naskórka, świeża ekstrakcja zęba oraz stan przed upływem 8 tygodni po wypełnieniu kwasem hialuronowym i 6 miesięcy po implantacji nici liftingujących.

Dziękuję.

Elżbieta Stankowiak

Zobacz również: „Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego” – rozmowa z Adrianną Butkiewicz

Fot. Z archiwum Adrianny Butkiewicz

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *