#FashionStok w wersji slow

#FashionStok w wersji slow

Wspólnie z Magdą z Lawreszuk.eu chciałybyśmy Was zabrać w podróż… do dwóch zupełnie innych światów – natury i mody.

Zaprosić do zachwycenia się harmonią i spokojem tego miejsca, w którym czas płynie – jakby wolniej. Do świata mody dostępnego na wyciągnięcie ręki, prezentowanego na tle zieleni, słońca i leśnej ciszy. Zapraszamy do poznania efektów czwartej już odsłony #FashionStok.

Stylizacje do sesji pochodzą z butiku By Carla Fashion, mieszczącego się w Białymstoku na ul. Swobodnej 26. To miejsce stworzone przez dwie Podlasianki – mamę i córkę, które poprzez swoją pozytywną energię sprawiają, że każdy, kto raz przekroczył próg butiku – zawsze będzie tam wracał.

A co znajdziemy w By Carla Fashion prócz miłego towarzystwa?
Najnowsze trendy, stylizacje na każdą okazję i kieszeń, fachową pomoc w ich doborze oraz gustowne dodatki.

By Carla Fashion

Facebook
Instagram

Sesja odbyła się w Leśnym Zakątku w Grzybowcach. To klimatyczne miejsce, ukrywające się w niewielkiej miejscowości położonej w samym środku lasu. Idealne dla wszystkich spragnionych odpoczynku w wersji slow.

Czas w Leśnym Zakątku płynie zupełnie inaczej. Wyobraźcie sobie śpiew ptaków, szum sosen, leniwie rechoczące  żaby, którym błogi odpoczynek przerywa jedynie brodzący w wodzie pies. W takiej właśnie scenerii odbywała się nasza sesja. I pomimo intensywnej pracy, klimat tego miejsca sprawił, że nasze „akumulatory” zostały w pełni naładowane.

To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą wyjeżdżać  gdzieś daleko w poszukiwaniu miejsca na wypoczynek, ponieważ Leśny Zakątek znajduje się niespełna godzinę drogi od Białegostoku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowali Gospodarze.

Leśny Zakątek

Facebook

Za przygotowanie do sesji dziękujemy:

  • Sylwia Rudnicka – stylizacja włosów

Facebook

Instagram

  • Izabela Bałon Makeup

Facebook

Instagram

Fot. Magdalena Lareszuk.eu
www.lawreszuk.eu

Facebook

Instagram

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć.

O projekcie:

Projekt powstał we współpracy portalu z Lawreszuk.eu. #FashionStok to moda z naszego regionu. Cykl artykułów, bogatych w zdjęcia, w którym chciałybyśmy wspólnie z Magdą Ławreszuk, zaprezentować Wam ubrania i kreacje dostępne na wyciągnięcie ręki, bo w naszym województwie.

W ramach projektu #FashionStok do współpracy zapraszamy podlaskie sklepy, butiki, projektantów zarówno ubrań jak i biżuterii, ale także właścicieli kawiarni, restauracji, hoteli i wszelkich miejsc, które warto pokazać.

Szczegółowe informacje nt. współpracy : obcasypodlasia@wp.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *