Gala wręczenia statuetek w plebiscycie „Podlasianka 2018”

Gala wręczenia statuetek w plebiscycie "Podlasianka 2018"

15 marca w Hotelu Podlasie odbędzie się Gala wręczenia nagród w plebiscycie „Podlasianka 2018”, który już po raz trzeci organizowany jest poprzez nasz portal. W trakcie wydarzenia poznamy Laureatki tegorocznej edycji plebiscytu.

Wstęp na wydarzenie – za okazaniem zaproszenia.

Galę wzbogaci część artystyczna podczas, której będziemy mogli podziwiać:

 • występ Julii Gołaszewskiej i Michała Mioduszewskiego

Julia Gołaszewska i Michał Mioduszewski – muzyczny duet, który powstał przez przypadek, a został razem na długo. Muzykowanie sprawia im ogromną frajdę, a jeszcze bardziej cieszą ich wspólne występy. Zaprezentują trzy utwory na głos i gitarę: „Love on the brain” – Rihanna, „Riptide” – Vance Joy i „Joe” – Korteza.

 • występ Iluzjonisty Tomasza Sadowskiego

Iluzjonista Tomasz Sadowski pochodzi z Białegostoku. Wraz ze swoją asystentką oraz współpracownikami technicznymi oczarowują publiczność na różnego rodzaju imprezach w całej Polsce. Pokazy Iluzji w ich wykonaniu to najwyższej jakości show będące doskonałą formą rozrywki. W trakcie Gali wyczaruje dla naszych Gości  magicznie spędzony czas.

 • pokaz taneczny Fabryki Tańca

Fabryka Tańca- Studio Tańca Mieszczące się przy ul. Marczukowskiej 33a w Białymstoku współprowadzone przez Martę i Tomasza Kaczyńskich, istnieje już od ponad 13 lat.

W swojej ofercie nadal zachwyca tradycjami i standardami, jak i kusi tanecznymi nowościami można tu znaleźć bogatą ofertę zajęć dla najmłodszych, nawet już od 3 roku życia, od baletu, przez hip hop, po taniec nowoczesny czy też jazz, a z kolei dorośli znajdą nieśmiertelne i bardzo uniwersalne zajęcia taneczne, uniwersalne zajęcia taneczne takie jak Kursy dla Narzeczonych, Taniec Użytkowy (Weselny), Taniec towarzyski czy też Bachata(zarówno w parach jak i solo) Latino Duo czy Lyrical jazz.


Wydarzenie poprowadzi Magdalena Gołaszewska.

Magdalena Gołaszewska – Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, przez 20 lat związana z TVP S.A. Oddział w Białymstoku. Od 15 lat staje na scenie jako konferansjer i z uśmiechem mówi do innych. Prowadziła setki programów „na żywo”, wielkie koncerty plenerowe z wielo -tysięczną publicznością i koncerty kameralne. Gale, eventy firmowe i konferencje. Koordynator Geekstok – portalu promującego podlaską naukę, kreatywność, osobowości, osiągnięcia akademickie. Od 2016 roku prezes Stowarzyszenia na Rzecz Muzeum Mody i Tekstyliów ITE w Białymstoku. Trener wystąpień publicznych, szkoleniowiec, media coach. Z wykształcenia prawnik. Kobieta doceniająca siłę uśmiechu, uważność i dobre relacje z ludźmi.

Kontakt:


Harmonogram wydarzenia:

 • 17.30- 18.15 Rejestracja Gości
 • 18.15 – 18.50 Powitanie zgromadzonych Gości. Przedstawienie Partnerów i Sponsorów wydarzenia
 • 18.50 – 19.00 Wystąpienie Sponsora Głównego butiku I przy okazji.
 • 19.00 – 19.10 Część artystyczna, występ Julii Gołaszewskiej i Michała Mioduszewskiego.
 • 19.10 – 19.25 Wręczenie statuetek w Plebiscycie „Podlasianka 2018” w kategorii PASJA.
 • 19.25 – 19.55 Przerwa kawowa
 • 19.55 – 20.00 Wręczenie statuetek w Plebiscycie „Podlasianka 2018” – głosami Internautów.
 • 20.00 – 20.20 Część artystyczna Iluzjonista Tomasz Sadowski
 • 20.20 – 20.35 Wręczenie statuetek w Plebiscycie „Podlasianka 2018” w kategorii BIZNES.
 • 20.35 – 20.40 Część artystyczna, pokaz taneczny w wykonaniu Fabryki Tańca
 • 20.40 – 20.45 Podziękowania
 • 20.45 – 20.50 Loteria wizytówkowa
 • 20.50 Niespodzianka

Za wsparcie wydarzenia dziękujemy:

Sponsor Główny wydarzenia I przy okazji Outlet/Studio

I przy okazji Outlet/Studio mody rodzinnej powstało z pasji tworzenia tego, co dla wielu ogromnie ważne – własnego wizerunku, wyrażania siebie poprzez ubiór, oraz misji skierowanej ku satysfakcji obsługiwanych klientek i klientów. Od samego początku istnienia studia, przyświecają nam trzy główne idee: jakość, indywidualizm i kompleksowość.

Asortyment, który oferujemy jest na tyle szeroki i różnorodny, że pozwala nam sprostać potrzebom najbardziej wymagających osób. Często znajdują się w nim modowe „perełki” czy ostatnie sztuki danych kolekcji światowych marek. W połączeniu z wysoką jakością, oferujemy zatem niepowtarzalne modowe „wisienki,” które na długo zagoszczą w Twojej szafie oraz szafie Twojej rodziny.

I przy okazji Outlet/Studio mody rodzinnej zaprasza do przestronnego i komfortowego miejsca w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza 112 na pierwszym piętrze oraz Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 107a.
Pokochać nas możesz również podglądając nasze profile na Fb I przy okazji Białystok oraz I przy okazji Biała Podlaska. Czy wirtualnie czy lokalnie miło nam będzie Ciebie przywitać!


Sponsor Złoty wydarzenia:

Dentico&Rehabilis Clinic

Dentico&Rehabilis Clinic to nowoczesne centrum medyczne, które powstało z pasji do stomatologii i rehabilitacji.

W naszej klinice specjalizujemy się w interdyscyplinarnym podejściu do leczenia pacjentów z problemami stomatologicznymi i kręgosłupowymi.

Dzięki nam odzyskasz zdrowie na wielu poziomach, gdyż postrzegamy człowieka holistycznie, skupiamy się na przyczynach dolegliwości i leczymy zespołowo.

Naszą specjalnością jest leczenie dysfunkcji czaszkowo-żuchwowo-kręgosłupowych, z którymi powiązanych jest wiele dolegliwości, m.in.bóle i zawroty głowy, bóle szyi, pleców,szumy uszne, bóle i trzaski w okolicy stawów skroniowo-żuchwowych, zaciskanie i zgrzytanie zębami, problemy z otwieraniem ust I wiele innych dolegliwości w jamie ustnej i całym układzie posturalnym.

GlamCreative

GlamCreative  to marka skierowana do współczesnych kobiet, które patrzą na przedmioty codziennego użytku z perspektywy mody, stylu i kobiecych potrzeb.

Nasz flagowy produkt glamPLANNER – powstał z potrzeby posiadania eleganckiego kalendarza łączącego w sobie biznesową klasykę ze starannie dobranymi elementami modnego, kobiecego plannera.

Jego celem jest efektywne planowanie każdego aspektu życia poprzez biznes, dom i zdrowie. To produkt dla kobiet, które cieszą się życiem, bawią trendami i przez modę wyrażają siebie.

Aktualnie w ofercie znajdują się plannery dzienne i tygodniowe w czterech najmodniejszych kolorach sezonu oraz notesy będące uzupełnieniem oferty. Wszystkie nasze produkty wykonane są na podstawie własnych oryginalnych projektów wiernych filozofii marki.

Od 2018 roku już jako Wydawnictwo glamCREATIVE poszerzyliśmy zakres naszej działalności. Poza podstawową produkcją plannerów i akcesoriów papierniczych pod własną marką, uruchomiliśmy dział realizujący zamówienia dla firm zewnętrznych na kalendarze firmowe oparte o indywidualne projekty.

Firma Eldam Elżbieta Stankowiak

Eldam Elżbieta Stankowiak  zajmuje się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz sprzętu komputerowego. W swojej ofercie posiadamy materiały oryginalne i zamienniki.

Oszczędności związane z używaniem oferowanych przez naszą firmę zamienników sięgają kilkudziesięciu procent, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości wydruku.

Dostawa i fachowe doradztwo. Pełne zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.


Sponsor Srebrny wydarzenia:

Twoja Klinika to nowoczesna i unikatowa placówka medyczna na mapie Podlasia.

Jej bogata oferta to nowoczesna i bezpieczna dermatologia, medycyna estetyczna, chirurgia estetyczna oraz szeroka gama zabiegów przeciwzmarszczkowych i rewitalizujących.

Twoja Klinika to również lider w zakresie laserowego usuwania tatuaży, usuwania makijażu permanentnego i przebarwień.

Swoim pacjentom proponuje szereg procedur z zakresu ginekologii estetycznej.

Specjalizuje się również w bezoperacyjnym liftingu twarzy, korekcji powiek, uszu i wielu innych zabiegów tzw. małej chirurgii.

Współpracuje z doświadczonymi lekarzami cieszącymi się renomą nie tylko na Podlasiu.

Dietetyczny Kredens Catering dietetyczny oferuje profesjonalne usługi z zakresu cateringu dietetycznego, analizy składu ciała, diet odchudzających, cateringu przedszkolnego. Dietetyczny Kredens Catering dietetyczny to również organizacja szkoleń w tematyce zdrowego odżywiania.

Anna Remża – Oszczędzanie, Emerytury, Polisy Posagowe i Ochronne współpracująca z brytyjską firmą Prudential w zakresie ubezpieczeń na życie.

Prudential to firma o mocno ugruntowanej historii i globalnym zasięgu .Od ponad 170 lat zabezpiecza swoich klientów w Europie, Ameryce Północnej, Azji a ostatnio także w Afryce.

Swoim klientom Prudential oferuje produkty oszczędnościowe długoterminowe dla dorosłych Emerytura bez obaw, Oszczędności bez obaw, Pewny kapitał) i dla dzieci (Start w życie) oraz produkty ochronne zabezpieczające rodzinę na wypadek śmierci, chorób, oraz innych zdarzeń losowych (Komfort życia).

Wszystkie produkty oszczędnościowe są bezpieczne, ponieważ mają gwarancję zwrotu kapitału.

Anna Remża traktuje swój zawód jak misję. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie co oznacza, że oferta jest dostosowana do jego potrzeb i możliwości. Daje klientom czas i przestrzeń na podjęcie właściwej decyzji.

Kontakt 510 027 415


Partnerzy wydarzenia:


Partnerzy rzeczowi:


Patroni Medialni:

Plakat i grafika:  Paweł Lawreszuk – Lawreszuk.eu

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *