Gotowe pomysły na Walentynkowe stylizacje

Gotowe pomysły na Walentynkowe stylizacje

Lubię, kiedy nadchodzi ten dzień w kalendarzu, bez względu, w jakim punkcie życia jestem. Data 14 lutego kojarzy mi się z ciepłem, miłym czasem, dobrym filmem, kolacją i kolorem czerwonym. Aczkolwiek nie jest to must have, jeśli go nie lubisz. Najważniejsze jest to, żebyś czuła się dobrze w tym co masz na sobie przede wszystkim dla samej siebie. Dlatego, że wtedy będziesz emanowała szczęściem, uśmiechem, kobiecością i swoją siłą.

Właśnie dlatego ubranie ma wzmocnić Twoje dobre samopoczucie i wyjątkowość, którą sobie dajesz. Oczywiście my wszystkie również chcemy wyglądać pięknie również dla NIEGO i to jest właśnie ten dzień!

Czasem planujesz wraz z partnerem wcześniej, gdzie wybieracie się tego wieczoru, ale co jeśli to niespodzianka? I nie wiesz jak się ubrać? Grubsza sprawa. Wtedy najbezpieczniej ubrać się w klasyczny zestaw.

Sukienka klasyczna + szpilki + marynarka

A jeśli zabierze Cię na łyżwy? No to najpierw musi jechać z Tobą na zakupy. Nie znam takiego przypadku, ale kto wie, wszystko jest możliwe! Jedno jest pewne, takich Walentynek na pewno nie zapomnisz.

Jeśli wybierasz się do kina, możesz ubrać się szykownie, ale ”na luzie”.

Akcent walentynkowy w postaci bielizny + jeansowa sukienka + szpilki + torebka + delikatna biżuteria + zapach

Jeśli wybierasz się na kolację we dwoje?

Długa bordowa suknia + szpilki + torebka + walentynkowa bielizna + ulubiony zapach

Ja jeszcze nie wiem, jak spędzę ten dzień, ale już myślę nad moją stylizacją, która będzie już niebawem wisiała gotowa na wieszaku w szafie i czekała właśnie na ”ten moment”. Mmm nie mogę się doczekać, a Ty?

Przygotowałam dla Ciebie również specjalne nagranie mojego podcastu SEKRETY WIZERUNKU – Walentynki, 3 kroki do stylizacji wow!

Koniecznie wysłuchaj i daj mi proszę, znać w komentarzu pod odcinkiem, czy masz już pomysł na zestaw Walentynkowy dla siebie!

Wysłuchaj Walentynkowego odcinka podcastu TUTAJ

Autor: Agnieszka Nortey

Grafika – Materiały Autora

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *