Happy-Bobo – platforma dla rodziców i ich pociech

Happy-Bobo - platforma dla rodziców i ich pociech

Kim jesteśmy? Happy-Bobo to platforma dla rodziców i ich pociech. Działamy od grudnia zeszłego roku. Pragniemy się zajmować budowaniem szczęśliwego dzieciństwa zgodnie z naszym mottem “For happy beggining”. Działamy nie tylko w Białymstoku, ale również na terenie całego kraju – Happy-Bobo.com.

Jaki proponujemy asortyment?

W Happy-Bobo selekcjonujemy pochylając się nad każdym produktem, by sprawdzić jego jakość. Chcemy by rodzice, którzy nam zaufali mieli pewność, kupując wybrane przez nas produkty, które nie tylko są piękne, ale również są ekologiczne i bezpieczne. Staramy się również wyszukiwać produkty, których nie można znaleźć na polskim rynku, taką obietnicę składamy, już wkrótce pojawią się nowości.

Dlaczego Happy Bobo to nie tylko sklep, lecz przede wszystkim platforma?

Nasz sklep stacjonarny to miejsce, w którym eksperci poprzez szkolenia warsztatowe edukują rodziców w dziedzinach bezpośrednio dotyczących zdrowego, szczęśliwego, bezpiecznego trybu życia i rozwoju. Wydarzenia te są emitowane na całą Polskę poprzez nasze social media. Wydajemy również cykl poradników na naszym blogu, które opierając się na wiedzy autorytetów, które będą wsparciem dla młodych rodziców.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i sprawdzenia, czy spełniamy nasze obietnice.

Można nas znaleźć:
www.Happy-Bobo.com
Sklep stacjonarny: Centrum Handlowe Alfa Białystok, Świętojańska 15 lok H07 (parter)

Tekst i Fot. Informacja prasowa – źródło –  Happy Bobo

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *