Jako Patron Medialny zapraszamy na Targi Pracy Politechniki Białostockiej

Jako Patron Medialny zapraszamy na Targi Pracy Politechniki Białostockiej

TARGI PRACY POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ to cykliczne przedsięwzięcie realizowane przez Biuro Karier, które ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu najatrakcyjniejszych pracodawców oraz kilku tysięcy młodych specjalistów wchodzących na rynek pracy.


Targi odbywają się tradycyjnie w październiku każdego roku.

Założeniem projektu jest ułatwienie pracodawcom znalezienia pracowników, stażystów i praktykantów, odpowiadających ich potrzebom kadrowym.

Podczas targów oferujemy Państwu możliwość bezpośredniego kontaktu ze studentami i absolwentami. Uczestnicząc w targach, firma ma szansę zaistnieć w środowisku akademickim, jako pracodawca dbający
o interesy zarówno obecnych, jak i przyszłych pracowników.

Z punktu widzenia studentów Targi Pracy PB są wspaniałą okazją do bezpośredniego kontaktu z pracodawcą, możliwością zapoznania się z profilem działalności firmy oraz z zasadami prowadzonej przez nią rekrutacji.

Interesującą propozycją jest publikacja – „Niezbędnik Studenta”, który wzbudził duże zainteresowanie, zarówno wśród studentów, jak i pracodawców. Każdy uczestnik Targów Pracy może odebrać go bezpłatnie na stoisku organizatorów – Biura Karier Politechniki Białostockiej.

Serdecznie zapraszamy 22 października na Wydział Elektryczny PB – start godzina 10:00.

Materiały Organizatora.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *