Jako Patron Medialny zapraszamy na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podlasiu.

Jako Patron Medialny zapraszamy na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podlasiu.

Wirtualne Biuro Warszawska 6 oraz organizacja studencka AIESEC Białystok, zapraszają uczestników do rejestracji na wydarzenia z okazji obchodów “Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Podlasiu”, które odbywają się w tym roku w dniach 14-20 listopada.

plakat-tydzień przedsiębiorczości-2

Pierwszym wydarzeniem, wpisującym się w tegoroczne obchody są regularne spotkania przedsiębiorców, inwestorów i programistów pod nazwa OpenCoffee Białystok. Na najbliższym otwartym spotkaniu przy kawie zostanie poruszona problematyka spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, oparta na wieloletnich praktycznych doświadczeniach organizatorów.

Kolejne wydarzenia prowadzone przez partnerów ŚTP na Podlasiu to warsztaty związane z zarządzaniem swoja karierą, obejmowaniem postawy proaktywnej w życiu i budowaniem pozycji lidera, kryteriów jakie należy uwzględnić przy podejmowaniu decyzji, szkolenia z zakresu efektywnego uczenia się, zarządzania zadaniami, negocjacji oraz pozyskaniem finansowania na swój biznes.

Spotkania organizowane są w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, odbędą się w tym roku w Białymstoku i Łapach.

Dokładny spis wydarzeń, oraz możliwość rejestracji na nie, dostępna jest za pośrednictwem strony:
warszawska6.pl

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli m.in:
Rektor Uniwersytetu w Białymstoku prof. Robert Ciborowski, Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński, Rektor Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku prof. Adam Krętowski, Rektor Politechniki Białostockiej prof. Lech Dzienis, Prezes Izby Rzemieślniczej i Przedsiębiorczości w Białymstoku Zbigniew Jan Lenart.

Patronat Medialny nad festiwalem prowadzi:
Kurier Poranny, Strefa Biznesu Podlaskie, Dzień Dobry Białystok, Wrota Podlasia, Radio JARD, Radio Akadera, Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia Zielona Linia, Obcasy Podlasia.pl, Białystok Online.

Materiały Organizatora.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *