Jeans na lata – inspiracje stylizacjami z by Carla Fashion

Jeans na lata - inspiracje stylizacjami z by Carla Fashion

Jeans to ponadczasowa tkanina, która sprawdzi się w każdej stylizacji. Jego sekret tkwi w uniwersalności i wygodzie. Wykorzystasz go w wielu sytuacjach i za każdym razem będziesz wyglądać zjawiskowo!

Jeansy to podstawa dla udanej stylizacji. Wybierając jeansy, zwróć szczególną uwagę na dobór odpowiedniego rozmiaru, fasonu jak i koloru. Niektóre z nich lepiej sprawdzą się w sytuacjach mniej formalnych, inne zaś znakomicie podkreślą elegancki look.

Jeans, który jest z nami od lat, daje nam różnorodne opcje modowe, pozwala wybrać w czym czujemy się najlepiej. Zachęcamy do odwiedzenia butiku by Carla Fashion na ulicy Swobodnej 26 w Białymstoku, aby przekonać się o czym mówimy i zobaczyć szeroki wybór kolorów i fasonów. Profesjonalna obsługa pomoże z doborem idealnego modelu i doradzi co zrobić, aby jeansy cieszyły jak najdłużej.

Nie jest tajemnicą, że nie ma trwalszej części garderoby niż spodnie jeansowe. Na początku miały służyć za odzież roboczą, a z biegiem czasu pokochał je świat. Jak o wszystko w życiu o jeansy również trzeba dbać. Jak? Naszą wskazówką jest, aby prać je jak najrzadziej! Pranie bowiem osłabia strukturę materiału, sprawiając, że jest słabsza i podatna na przetarcia. Wiemy, że wiele z Was to robi, ale nie suszcie jeansów na kaloryferze! Zbyt wysoka temperatura osłabia włókna spodni. W przypadku drobnych plam, zamiast wkładać całe spodnie do prania lepiej zaprać miejscowo. Paradoksalnie im mniej i rzadziej pierzecie, jak i suszycie spodnie tym lepiej, możecie być pewne, że Wam za to podziękują.

Mamy nadzieję, że Wasze ukochane jeansy dzięki temu zostaną z Wami na dłużej.

Spraw sobie radość zakupami razem z nami i ciesz się z klasyki na lata!

Autor: Karolina Mudryk

By Carla Fashion

Pozostałe artykuły Autora.

Źródło fot. Archiwum by Carla Fashion

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *