Jesień w SPA

Jesień w SPA

W ostatniej dekadzie oferta salonów została wzbogacona o modne, naturalne zabiegi holistyczne, oparte na rytuałach Dalekiego Wschodu. Pozytywny wpływ tych zabiegów na wygląd, zdrowie i samopoczucie sprawił, że stały się one dostępne w wielu gabinetach.

Coraz częściej naturalne zabiegi na ciało z użyciem wysokiej jakości kosmetyków organicznych, zakończone masażem są preferowane przez klientów spragnionych relaksu i rozluźnienia napięć mięśniowych. Taki rytuał odnawia i wzmacnia skórę, poprawia zdrowie całego organizmu, pobudza zmysły i harmonizuje emocje.

Odbywa się w przyjemnej atmosferze wywołanej zapachem naturalnych olejków, dobranych do potrzeb osoby, której jest wykonywany. Po naturalnym peelingu, usuwającym zrogowaciały naskórek następuje masaż bioolejami odnawiającymi głębokie warstwy skóry. Cenne substancje zawarte w bioolejkach wnikają do krwiobiegu wzbogacając komórki w niezbędne do wzrostu lipidy, inicjujące procesy biologicznej odbudowy organizmu. Ciało nabiera jędrności i energii, wygładzona, nawilżona skóra promienieje nowym blaskiem i ekscytującym zapachem.

Masaż promujemy w odnowie psychosomatycznej, w okresie ciąży i macierzyństwa, w profilaktyce zdrowia i urody, ponieważ uwalnia od napięć mięśnie oraz umysł, harmonizuje pracę układu nerwowego i hormonalnego, przynosi ulgę, wprowadza w radosny nastrój. Radość ducha motywuje do pozytywnego myślenia, zmiany stylu życia.

Zabiegi na ciało są wartościowe dla rosnącej grupy osób świadomych, nieżałujących dla siebie czasu, dbających na równi o swój wygląd zewnętrzny i wewnętrzne piękno, dążących do nadania swojemu życiu wysokiej jakości w harmonii z naturą i otoczeniem.

Wybierając naturalny zabieg na ciało połączony z seansem w kapsule spa oprócz w/w efektów zyskamy oczyszczenie organizmu z toksyn, koloroterapię, odprężenie i usprawnienie przepływu limfy. Kapsuła wspomaga zabiegi odchudzające, redukujące cellulit i modelujące sylwetkę, a niebawem jesienne bale. Po lecie ważne jest odżywienie i nawilżenie skóry, holistyczne połączenie terapii wzmacniających zdrowie, nie tylko zapewni dobry wygląd ale również wzmocni odporność przed zimą.

Autor: Helena Milewska-Cieślewicz
Nefretete spa

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *