Kobido japoński lifting twarzy

Kobido japoński lifting twarzy

Jest to starożytna sztuka masażu twarzy, szyi, dekoltu i głowy. Masaż Kobido przez wiele stuleci był zarezerwowany dla japońskich cesarzy. Obecnie jest stosowany w najbardziej prestiżowych salonach kosmetycznych na świecie.

Kobido ma największą liczbę złożonych technik manualnych, które działają ujędrniająco na skórę i mięśnie. Terapeuta wykorzystuje wiele technik z akupresurą i drenażem włącznie aby uwolnić toksyny z układu chłonnego i uzyskać efekt liftingu za pomocą stymulacji skóry i mięśni.

Niechirurgiczny lifting Kobido niweluje napięcia mięśniowe, zmniejsza efekty starzenia i zmarszczki mimiczne, regeneruje tkanki, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Seria masaży Kobido prowadzi do spektakularnej poprawy jędrności i elastyczności skóry.

Masaż Kobido poza estetycznymi walorami powoduje również efekty zdrowotne. Reguluje bilans energetyczny całego ciała, neutralizuje stres zapewniając relaks i odprężenie. Techniki Kobido łagodzą bóle głowy, zmniejszają problemy z przewodem pokarmowym, poprawiają wzrok.

To idealna opcja dla tych, którzy chcą mieć relaksującą sesję, dającą spektakularny efekt liftingu.

Moda na Kobido wiąże się z aktualnym trendem i potrzebą na naturalne metody terapii i zdrowym trybem życia.

Autor: Helena Milewska-Cieślewicz

Nefretete spa

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *