Kobiece sylwetki – H – szczupła. Jak dobrać odpowiedni strój.

Kobiece sylwetki – H - szczupła. Jak dobrać odpowiedni strój.

Sylwetka H szczupła – ramiona i biodra tej samej szerokości, szczuła talia, długie nogi. Jest to figura modelki, ale nie zawsze ubierasz się jak modelka. Miewasz kompleksy, bo czujesz się za duża, za chuda. Masz problem z długością rękawów i nogawek, jednak wbrew pozorom twoja figura nie stanowi problemu i możesz nosić modne ubrania. Dopasowane i proste fasony nie są dla ciebie – potrzebujesz wyrazistych kolorów i krojów, w których coś się dzieje.

Nigdy nie noś:

Bezkształtnych żakietów ¾, prostych sukienek, ubrań z obniżonym stanem, kusych topów. Masz cudowne długie nogi, smukłe ręce i niewiele tłuszczu wokół tali. Twoją jedyną wadą jest brak wyraźnego kształtu. Twoja sylwetka przypomina chudy walec. Najskuteczniejszym sposobem, by temu zaradzić, jest przełamanie twojego ciała. Noszenie nieciekawych prostych sukienek nie jest dobrym pomysłem.

Przestań myśleć o swoim wzroście jak o problemie. Poczuj się jak modelka na wybiegu. Inne kobiety zazdroszczą ci i chciałyby zyskać kilka centymetrów więcej.

Twoje najlepsze ubrania:

Proste fasony nie są dla ciebie. Ubrania, w których dobrze wyglądasz, muszą posiadać marszczenia, falbanki, zakładki. Przeważnie jesteś dość wysoka, więc możesz nosić spodnie ¾. Luźne sweterki i bluzki dodadzą ci objętości i sprawią, że twoje ciało nabierze kształtu.

 

Autor: Małgorzata Kosiak
14021714_1770876503196982_2909763766443468745_nOd 10 lat wydobywa z ludzi prawdziwie piękno. Jako doradca w zakresie wizerunku osobistego dokonuje analizy sylwetki, analizy kolorystycznej, przeglądu szafy, a także towarzyszy klientkom podczas zakupów. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla tych, którzy chcą zmienić swój wygląd i wypracować unikatowy styl. Autorka książki „Dobry wizerunek”. Książka do nabycia na www.dobrywizerunek.com.pl .

 

Fot. Materiały Autora.

 

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *