Kobiecy pomysł na biznes – firma sprzątająca.

Kobiecy pomysł na biznes – firma sprzątająca.

Ta zakładka powstała z myślą o tym, abyście mogły podzielić się z nami swoim pomysłem na biznes, doświadczeniem i radą, jednocześnie docierając do nowych klientów.

Chcąc Was do tego zachęcić opowiem Wam o moim pomyśle, ale tym razem nie będzie to opowieść o portalu.

Od zawsze marzyłam o własnej działalności. Niestety rzeczywistość często weryfikuje nasze marzenia. Dziś już wiem, że warto z nią walczyć i na przekór wszystkiemu je realizować.
Pracując w jednej z Białostockich firm szkoleniowych cały czas snułam plany i szukałam pomysłów na mój własny biznes.
Niestety fundusze nie pozwalały mi na zbyt wiele. Z kolejnych rozmów w sprawie dotacji też odchodziłam z kwitkiem. W końcu stwierdziliśmy z mężem, że musi to być taki biznes na który nas stać. Padło na usługi sprzątania.

Nie ukrywam, nie było łatwo. Jednak przez ponad cztery lata stworzyliśmy własną markę. Zebraliśmy grono stałych i zadowolonych ze współpracy klientów, którzy są z nami do dziś.

Ludzie dla których pracujemy to dla nas ktoś więcej niż tylko klienci. Do każdego mamy inne podejście, rozpatrując jego indywidualne potrzeby i dostosowując ofertę do możliwości finansowych. Budujemy relacje biznesowe oparte na zaufaniu. Stawiamy na jakość, a nie na ilość.

Specyfika naszych czasów sprawiła, że tego typu usługi są nam potrzebne. Praca, realizacja pasji i marzeń oraz najzwyczajniej chęć posiadania chwili czasu tylko dla siebie. To wszystko sprawia, że obowiązki domowe takie jak sprzątanie stają się mało przyjemną koniecznością.

Kiedy nadchodzi długo upragniony weekend okazuje się, że w naszym domu piętrzą się stosy prasowania, nic nie leży na swoim miejscu, a podłoga dosłownie klei się do stóp. Znacie to? Z myślą o Was stworzyłam swoją działalność. Nie musicie ze wszystkim radzić sobie same.
Pozwólcie się wyręczyć w domowych obowiązkach 🙂

eldam5

Zapraszam!
www.iczystowdomu.pl
https://www.facebook.com/Eldam……

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *