Kobieta – orkiestra. YUOS, czyli Julianna Urszula Olańska o muzyce

Kobieta - orkiestra. YUOS, czyli Julianna Urszula Olańska o muzyce

YUOS, czyli Julianna Urszula Olańska to urodzona w Białymstoku wokalistka, która próbuje swoich sił w programie „The Voice of Poland”. Julka po przesłuchaniach, gdzie zaprezentowała w swoim wykonaniu utwór „This World” Selah Sue oczarowała jury i trafiła do drużyny Justyny Steczkowskiej. W rozmowie z Pauliną Górską, dziennikarką portalu Bia24, mówi m.in. o tym, jak ważną rolę w jej życiu odgrywa muzyka.

Swój wokalny fundament zbudowała w rodzinnym Białymstoku, gdzie rozwijała głos w kierunku mocnego, soulowego śpiewu. Próbowała także swoich muzycznych sił w mieście miłości – Paryżu. To właśnie we Francji zacząła pracować nad solowym materiałem – EP-ką „Colourblind”.

– Muzycznie czuje się teraz bardziej dojrzała – mówi Julianna

Julianna poza tym, że śpiewa zajmuje się charakteryzacją i tatuażem, jest także głównym managerem marki Swissbeatbox, czyli największej na świecie platformy zrzeszającej beatboxerów. W swoim portfolio może zaznaczyć zorganizowanie największej na świecie imprezy beatboxowej.

Julianna awansowała do odcinków na żywo. Brawurowo wykonała utwór „Faith”. Poniżej nagranie tzw. nokautu w wykonaniu Olańskiej.

O paryskiej przygodzie, nieustannym szlifowaniu wokalu, wrażliwości artystycznej  – m.in. o tym usłyszymy w odcinku programu „Prosto w oczy”. Zapraszamy do oglądania.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.